img

Списък на финалистите, класирани за участие в проект „Младежка конференция: “Екологията в полза на здравето–гледната точка на младите в контекста на предизвикателствата с COVID-19”

 

Списък на финалистите, класирани за участие в проект „Младежка конференция: “Екологията в полза на здравето–гледната точка на младите в контекста на предизвикателствата с COVID-19”, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 3 „Младежки диалог“.

  1. Айлин Скендерова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 10 клас
  2. Айше Кунгьова, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 11 клас
  3. Албена Спириева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 9 клас
  4. Алека Хаджиева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 9 клас
  5. Алиа Семер, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  6. Алис Караалиева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 9 клас
  7. Алис Зехирова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 9 клас
  8. Амит Амбашиев, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 10 клас
  9. Анифе Шехова, ПГ „ Никола Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  10. Денис Балкански, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  11. Елис Багрянова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 9 клас
  12. Елис Кехайова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 9 клас
  13. Елис Моллова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 9 клас
  14. Емел Кумбарова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 9 клас
  15. Емине Дрангова, ПГ „ Никола Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  16. Емине Хасан, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 11 клас
  17. Ергюн Пуленов, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  18. Габриела Хаджиева, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 10 клас
  19. Гюлизара Караалиева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  20. Исмет Дайл, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 11 клас
  21. Къдрие Киселова, СУ „ Йордан Йовков“, с. Рибново, 10 клас
  22. Лаура Билярова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 12 клас
  23. Мартин Карагьозов, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 11 клас
  24. Мелис Ибишева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 12 клас
  25. Мелис Пашова, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 9 клас
  26. Мерием Пържанова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 11 клас
  27. Милена Мандева, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 9 клас
  28. Мирко Бекиров, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 9 клас
  29. Мирослав Пидев, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 9 клас
  30. Моника Бельова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 9 клас
  31. Нербис Мименова, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 12 клас
  32. Невина Орлова, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  33. Нери Арнаудова, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Доспат, 11 клас
  34. Нериман Кехайова, СУ „Димитър Благоев“, гр. Доспат, 11 клас
  35. Николай Манов, СУ „Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  36. Решиде Мехмед, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 9 клас
  37. Сайде Дрангова, с. Бабяк, общ. Белица
  38. Самира Дервишева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 9 клас
  39. Савина Пехливанова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 9 клас
  40. Селин Топалова, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 12 клас
  41. Севдалина Мименова, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 11 клас
  42. Сюлейман Лавчив, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 11 клас
  43. Тасин Къшев, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 11 клас
  44. Веселина Узунова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 11 клас
  45. Виктория Шомова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 9 клас
  46. Ясмин Драганова, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 10 клас
  47. Юлиян Палов, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  48. Цанко Хаджиев, с. Сатовча

 

Моля участниците да потвърдят участие в срок до 25 юни 2020 г. на е-mail: hatidje.djurina@bgmf.eu

Събитието в рамките на проект № 2020-3-BG01-KA347-094727 „Младежка конференция: “Екологията в полза на здравето–гледната точка на младите в контекста на предизвикателствата с COVID-19” ще се проведе в периода 7-9 юли 2021г. в НУЛЦ на БЧК с. Долни Лозен, Община София.