img

Списък на финалистите в конкурса за проектна идея: “Моето разбиране за предприемачески компетенции и умения на бъдещето”

Фондация Българска Памет в партньорство със Сдружение за Македонско- Българско приятелство, гр. Битоля, Република Северна Македония  и
„Община на българите в АТО Гагаузия“, Република Молдова, изпълнява проект № 2019-3-BG01-KA105-077764 „Повече толерантност и социално включване чрез предприемачески компетенции и умения на бъдещето”, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани”.

Списък на финалистите в конкурса за проектна идея:

 „Моето разбиране за предприемачески компетенции и умения на бъдещето,

които ще вземат участие в петдневен младежки обмен от 22-26 март 2021г. в гр. София.

Участници от България:

  1. Айлин Гъралийска – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр.Белица
  2. Айлин Кисьова – СУ ,,Св.Св. Кирил и Методий”, гр.Сърница
  3. Айлин Моллаахмед- СУ ,,Св.Св. Кирил и Методий”, гр.Сърница
  4. Браян Аджамиев -СУ ,,Христо Ботев“, с.Вълкосел
  5. Владимир Господинов – СУ ,,Христо Смирненски“, с.Кочан
  6. Емел Бозова – СУ,,Св.Св. Кирил и Методий”,гр.Сърница
  7. Мирослав Пидев – СУ ,,Св. Св. Кирил и Методий‘‘, с.Сатовча
  8. Незифе Бозова – УНСС
  9. Сайрет Меизинев – СУ ,,Св. Св. Кирил и Методий‘‘, с.Сатовча
  10. Сафире Кумбарова – СУ ,,Христо Смирненски“, с.Кочан
  11. Сибел Байрактар – СУ ,,Св.Св. Кирил и Методий”,гр.Сърница
  12. Силивя Юмер – СУ ,,Св. Св. Кирил и Методий‘‘, с.Сатовча
  13. Тасин Къшев – СУ „Св. Св .Кирил и Методий“, гр.Белица
  14. Фазилен Саймина – ПГ “Петко Р. Славейков”, гр.Якоруда
  15. Фатме Бей – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр.Белица
  16. Фердеус Бабучева – СУ “Св.св. Кирил и Методий“, гр.Сърница
  17. Цветелина Ушева – Медицински университет, гр.София
  18. Ясмин Драганова – СУ,, Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Якоруда

Участници от Република Северна Македония:

  1. Александра Митровска – гр. Битоля, Република Северна Македония
  2. Ана-Мария Петковска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  3. Анастасия Крайчевска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  4. Ангела Димовска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  5. Ангела Митровска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  6. Ангела Михайловска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  7. Ангела Стефоска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  8. Андрея Николовска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  9. Антина Проеска- гр. Крушево, Република Северна Македония
  10. Асиме Лумановска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  11. Благица Янева – гр.Кавадарци, Република Северна Македония
  12. Виктория Деяноска- гр.Кичево, Република Северна Македония
  13. Елена Наумчева- гр.Кавадарци, Република Северна Македония
  14. Михаил Миленковски – гр. Битоля, Република Северна Македония
  15. Моника Петреска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  16. Никола Козаревски – гр. Битоля, Република Северна Македония
  17. Теодора Цветковска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  18. Фросина Наумовска – гр. Битоля, Република Северна Македония     

Участници от Молдова:

  1. Альона Ушанли – лицей ”Иван Вазов”, гр. Тараклия
  2. Валентина Кирнева- „Аграрно-технически колеж”, с. Светлъй
  3. Виктория Кирякова -ТЛ ”Г.Гайдаржи‘‘, гр. Комрат
  4. Владлена Градескова- Политехнически университет, гр. Кишинев
  5. Вячеслав Кирнев -„Аграрно-технически колеж“ с. Светлъй
  6. Дария Попова- лицей ”Иван Вазов”, гр. Тараклия
  7. Диана Берова – Политехнически университет, гр. Кишинев
  8. Егор Беров – Гимназия гр. Тараклия  
  9. Екатерина Кройтор – ТЛ ”Г.Гайдаржи‘‘, гр. Комрат
  10. Ела Гетманченко- ТЛ ”Олимпий Панов‘‘ гр.Тараклия
  11. Игор Маевский – гимназия ”Св.св. Кирил и Методий”, с. Горна Албота
  12. Ксения Кайряк – Политехнически университет, гр. Кишинев
  13. Людмила Андрешкова- ТЛ ”Г.Гайдаржи‘‘, гр. Комрат
  14. Наталия Узун – лицей ”Иван Вазов”, гр. Тараклия
  15. Татяна Кирнева – „Аграрно-технически колеж” с. Светлъй
  16. Татяна Чебанова – лицей ”Иван Вазов”, гр. Тараклия
  17. Юлиана Стоянова – „Аграрно-технически колеж“ с. Светлъй
  18. Юрий Кайряк – лицей „Иван Вазов“, гр. Тараклия

 Молим участниците от България да потвърдят участие в срок до 14 март 2021 г. на ел. адрес: hatidje.djurina@bgmf.eu