За ваксинация срещу Covid-19,
моля, обадете се на телефони:
+359 (0) 886 800 264 (Viber)
+359 (0) 882 516 981 (Viber)
В случай че използвате Viber, моля да опишете следната информация за вас:
име, телефонен номер, българско ЕГН или номер на лична карта (ако имате).
img

Списък на финалистите в конкурса за проектна идея: “Моята визия за европейското дигитално и устойчиво бъдеще”

Фондация Българска Памет  в партньорство със Сдружение „ГЛАС“ Босилеград, Р. Сърбия и „Дружество за българо- албанско приятелство“ гр.Корча, Република Албания изпълнява проект 2020-1-BG01-KA105-078703, „По-добро дигитално и устойчиво бъдеще на младите хора в Европа, чрез насърчаване на многообразието и развитие на транформативни умения, и умения на бъдещето“, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани”.

Списък на финалистите в конкурса за проектна идея:

 „Моята визия за европейското дигитално и устойчиво бъдеще, които ще вземат участие в петдневен младежки обмен от 1721 май 2021г. в гр. София.

Участници от България:

  1. Габриела Пехливанова – СУ „Христо Смирненски “с. Кочан
  2. Елис Багрянова – СУ „Димитър Благоев “гр. Доспат
  3. Емел Кумбарова – СУ „Христо Смирненски “с. Кочан
  4. Емил Бошнаков- СУ „Христо Смирненски“ с. Кочан
  5. Емине Талипова- СУ „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Сърница
  6. Жасмина Кехайова – СУ „Димитър Благоев“ гр. Доспат
  7. Исмет Даил – СУ „Христо Ботев “с. Вълкосел
  8. Мартин Карагьозов- СУ “Свети Климент Охридски“ с. Слащен
  9. Мира Арнаудова- СУ „Св. св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  10. Мирослав Пидев – СУ ,,Св.св. Кирил и Методий‘‘ с. Сатовча
  11. Мустафа Абди- гр. Якоруда
  12. Николай Манов- СУ „Свети Климент Охридски“ с. Слащен
  13. Росиана Орманова – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“, Сатовча;
  14. Сали Чирпанска – Белица
  15. Сайрет Мейзинев – СУ „Св. св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  16. Севдалина Мименова- СУ „Христо Ботев“ с. Вълкосел
  17. Фазилен Саймина –ПГ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  18. Фитие Краболи- НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев

Участници от Република Сърбия:

  1. Исидора Иванов – Гимназия Босилеград, 11 клас
  2. Тамара Захариева – Гимназия Босилеград, 11 клас
  3. Илина Александров- Гимназия Босилеград,12 клас
  4. Емилия Стаменова – Гимназия Босилеград, 11 клас
  5. Анджела Аначков- Гимназия Босилеград, 11 клас
  6. Андрияна Цеков – Гимназия Босилеград, 11 клас
  7. Мила Митрев – Гимназия Босилеград, 11 клас
  8. Игор Йорданов – Гимназия Босилеград, 9 клас
  9. Деян Димитров – Гимназия Босилеград,10 клас
  10. Владан Митрев- Гимназия Босилеград, 9 клас
  11. Перица Стоянов – Гимназия Босилеград, 9 клас
  12. Лука Христов- Гимназия Босилеград, 9 клас
  13. Братислав Стоименов – Гимназия Босилеград, 9 клас
  14. Симеон Христов – Гимназия Босилеград, 12 клас
  15. Сладжан Радойков – Гимназия Босилеград, 12 клас
  16. Стефан Пенев- Гимназия Босилеград, 11 клас
  17. Милица Александрова- Босилеград
  18. Мария Васева- Босилеград

 

Участници от Република Албания:

  1. Ангел Вангеловски- СОУ Пустец
  2. Антонио Колефски – СОУ Пустец
  3. Сотир Темелко – СОУ Пустец
  4. Кристи Траяноф – СОУ Пустец
  5. Деян Цале – СОУ Пустец
  6. Мартин Василофски – СОУ Пустец
  7. Маряна Никола – СОУ Пустец
  8. Маряна Колефски – СОУ Пустец
  9. Милена Митре -СОУ Пустец
  10. Ясмина Митре – СОУ Пустец
  11. Петранка Аго – СОУ Пустец
  12. Сара Темелко- СОУ Пустец
  13. Сузана Бачевски – СОУ Пустец
  14. Кристина Бачевски – СОУ Пустец
  15. Ана Джаво – СОУ Пустец
  16. Емилия Митре – СОУ Пустец
  17. Неда Пандовски- Неделно училище „Св. Св. Кирил и Методий”гр. Билищ
  18. Елена Джамо – Неделно училище „Св. Св. Кирил и Методий”гр. Билищ

 

Моля участниците от България да потвърдят участие в срок до 11 май 2021 г. на ел. адрес: hatidje.djurina@bgmf.eu

* Провеждането на младежкия обмен зависи от епидемичната обстановка, както и от наложените ограничения в Република България, Република Северна Македония и Република Сърбия.