Списък на финалистите в конкурса за есе “Моята идея за успешен бизнес с грижа за обществото и природата” след допълнителна селекция | Фондация Българска Памет
img

Списък на финалистите в конкурса за есе “Моята идея за успешен бизнес с грижа за обществото и природата” след допълнителна селекция

Фондация Българска Памет, в партньорство с „Дружеството за българо- албанско приятелство“гр. Корча, Р. Албания и Община на българите в Гагаузия“ гр.Комрат, Р.Молдова, изпълнява проект  № 2019-3-BG01-KA105-077870, „Изграждане на споделени ценности и компетентности в младите чрез социално предприемачество и екология“, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани”.

Списък на финалистите в конкурса за есе след извършена допълнителна селекция:

Моята идея за успешен бизнес с грижа за обществото и природата“,

които ще вземат участие в петдневен младежки обмен в гр. София от 19-23 юли 2021г.

 

Участници от Република България

  1. Анна Илиева Бакърова- гр. Гоце Делчев
  2. Асен Асенов Хамалов – гр. Гоце Делчев
  3. Белослава Вангелова Вангелова -гр. Гоце Делчев
  4. Бойяна Иванова Букурещлиева -гр. Гоце Делчев
  5. Виктория Атанасова Атанасова- гр. Гоце Делчев
  6. Дара Росенова Попова -гр. Гоце Делчев
  7. Димитрина Тодорова Донкова- гр. Гоце Делчев
  8. Димитър Славов Янев -гр. Гоце Делчев
  9. Ибрахим Джуков- с. Вълкосел
  10. Иван Илиев Халевачев -гр. Гоце Делчев
  11. Лия Йовева- УНСС
  12. Мария Петрова Гудева -гр. Гоце Делчев
  13. Надежда Стойчева Попова -гр. Гоце Делчев
  14. Нелина Севдинова Чинарска- гр. Гоце Делчев
  15. Николая Атанасова Попова -гр. Гоце Делчев
  16. Сабрина Сабриева Чаушева -гр. Гоце Делчев
  17. Цветина Димитрова Димитрушева- гр. Гоце Делчев
  18. Юлиян Славчов Палов – гр. Гоце Делчев

 

      Участници от Република Албания

  1. Емилиа Пандо – СОУ „Пустец“
  2. Пандо Сотири -СОУ „Пустец“
  3. Елена Джамо – Неделни Курсове „Св. Св. Кирил и Методий Билищ
  4. Петранка Аго- СОУ „Пустец“
  5. Мария Колефски -СОУ „Пустец“
  6. Благойче Търпо- СОУ „Пустец“
  7. Марияна Никола – СОУ „Пустец“
  8. Цветан Вангелофски -СОУ „Пустец“
  9. Ангел Насто- СОУ „Пустец“
  10. Наталиа Наколофски – СОУ „Пустец“
  11. Сара Темелко- СОУ „Пустец“
  12. Кристина Ставре – СОУ „Пустец“
  13. Деян Цале – СОУ „Пустец“
  14. Валентин Вурмо – с. Долна горица
  15. Адисе Хасанай- гр. Кукъс
  16. Клайди Мучмата- гр. Кукъс
  17. Реа Кинги- гр.Кукъс
  18. Горан Аргир – с. Зърновско

 

 

Участници от Република Молдова

  1. Александр Кошелев – Кишиневски технически университет.
  2. Ана Коврикова- 12 клас, ТЛ ”Н.Третяков”, гр. Комрат
  3. Вероника Челак – Комратски Държавен университет
  4. Ирина Шикил –  10 клас,  ТЛ ”Тузлов”, с. Кирсово
  5. Каролина Байрак- Комратски Държавен университет
  6. Ивана Курдогло- Комратски Държавен университет
  7. Головко Татьяна- Комратски Държавен университет
  8. Яна Дериволкова – ТЛ ”Иван Вазов”, гр.Тараклия
  9. Мария Гречанли – ТЛ ”Олимпий Панов”гр.Тараклия, 9 клас
  10. Даниил Стоев – ТЛ ”Олимпий Панов” гр.Тараклия, 11 клас
  11. Анастасия Маркова – ТЛ ”Олимпий Панов” гр.Тараклия, 11 клас
  12. Ксения Буремечкова – ТЛ ”Олимпий Панов”, гр.Тараклия, 11 клас
  13. Роман Карабаджак – ТЛ ”Иван Вазов”, гр.Тараклия, 10 клас
  14. Татяна Чебанова – 12 клас , ТЛ ”Иван Вазов”, гр.Тараклия
  15. Иван Кабак – Комратски колеж 
  16. Aнна Гречанли – ТЛ ”Олимпий Панов” 9 клас
  17. Алексей Ламбру – Гимназия ”Иван Инзов’ гр. Тараклия, 10 клас
  18. Полина Славова – ТЛ ”Гайдаржи”  9 клас