img

Финал на конкурса за есе: „Моята идея за успешен бизнес с грижа за обществото и природата“

Фондация Българска Памет, в партньорство с „Дружеството за българо- албанско приятелство“гр. Корча, Р. Албания и Община на българите в Гагаузия“ гр.Комрат, Р.Молдова, изпълнява проект  № 2019-3-BG01-KA105-077870, „Изграждане на споделени ценности и компетентности в младите чрез социално предприемачество и екология“, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани”.

Списък на финалистите в конкурса за есе:

Моята идея за успешен бизнес с грижа за обществото и природата“,

които ще вземат участие в петдневен младежки обмен в гр. София.

СЪБИТИЕТО НЯМА ДА СЕ СЪСТОИ В ПЕРИОДА 20-24 ЮЛИ 2020г.

КЛАСИРАНИТЕ УЧАСТНИЦИ ЩЕ БЪДАТ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИНФОРМИРАНИ ЗА НОВИТЕ ДАТИ.

 

Участници от Република България

  1. Айлин  Каларева – СУ ,,Свети Климент Охридски” с. Слащен
  2. Айсел  Хаджийска – гр.  Якоруда
  3. Айсел Халимова- СУ ,,Свети Климент Охридски” с. Слащен
  4. Васимира Бамбова- гр. Якоруда
  5. Емигюл Удева – ПГ „Петко Р. Славейков”, гр. Якоруда
  6. Емил Бошнаков – 10 клас, СУ ,,Христо Смирненски“ с.Кочан
  7. Ибрахим Джуков- СУ,, Христо Ботев“, с. Вълкосел 
  8. Йоана Димитровагр.София
  9. Лия Йовевагр.София
  10. Мустафа Абди – СУ ‘‘Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Якоруда
  11. Невина Орлова-  СУ „Св. Климент Охридски” с. Слащен
  12. Нери Арнаудова-  СУ  „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  13. Ралица Кабадаиева – 10 клас, СУ “Димитър Благоев“ гр. Доспат 
  14. Сайрет Мейзинев- СУ “Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  15. Силвия Юмер – 10 клас, СУ “Св.св. Кирил и Методий’’ с. Сатовча
  16. Симона Емилова – гр. Доспат
  17. Теодора Пържанова – СУ “Димитър Благоев“ гр. Доспат
  18. Фикрие Мименова – СУ,, Христо Ботев“ с. Вълкосел

 

 

Участници от Република Албания

 

  1. Анастас Превенда – Неделно училище “Св. Св. Кирил и Методий” гр. Билищ
  2. Ангел Вангеловски – СОУ Пустец
  3. Благойче Търпо – СОУ Пустец
  4. Валентин Вурмо – Софийска Духовна Семинария “Св. Иван Рилски”
  5. Герги Пандо – СУ “Св.Климент Охридски”
  6. Дарио Вангеловски – СОУ „Долна горица“
  7. Деян Сотир – СОУ Пустец
  8. Елена Джамо – Неделно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Билищ
  9. Кирил Стоян – СОУ Пустец
  10. Кристиян Темелко – СУ “Св.Климент Охридски”
  11. Кузе Секула – СОУ Пустец
  12. Неда Пандовски – Неделно училище “Св. Св. Кирил и Методий” гр. Билищ
  13. Ристана Траяноф – Неделно училище “Св. Св. Кирил и Методий” гр. Корча
  14. Ристе Вурмо – Неделно училище “Св. Св. Кирил и Методий” гр. Билищ
  15. Синди Николовска – Неделно училище “Св. Св. Кирил и Методий” гр. Билищ
  16. Снежана Траяноф – Неделно училище “Св. Св. Кирил и Методий” гр. Корча
  17. Сузана Сотир – СОУ Пустец
  18. Хелена Пашоли – Неделно училище “Св. Св. Кирил и Методий” гр. Билищ

 

 

Участници от Република Молдова

  1. Александр Кошлев – 12 клас, Теоретичен лицей „Н.Трятков“ гр.Комрат
  2. Ана Коврикова – 12 клас, Теоретичен лицей ”Н.Третяков” гр.Комрат
  3. Валентина Кирнева – 11 клас, гимназия гр. Тараклия
  4. Влада Боримечкова – 10 клас, гимназия „Ив. Инзов“ гр. Тараклия
  5. Владислав Синкевич –  11клас, Теоретичен лицей ”Н.Третяков” гр.Комрат
  6. Владислава Антонова – 10 клас, гимназия с. Албота, р-он Тараклия
  7. Герги Лия – 11 клас, Теоретичен лицей „Ол. Панов“ гр. Тараклия
  8. Дмитрий Танов – 12 клас, Колеж с. Светлый, р-он Тараклия
  9. Еллина Димова – 10 клас, гимназия „Ив. Инзов“ гр. Тараклия
  10. Игорь Кара – 11 клас, Теоретичен лицей „Ив. Вазов“ гр. Тараклия
  11. Корина Нейкова – 12 клас, Теоретичен лицей ”Г.Гайдаржи” гр. Комрат
  12. Ксения Тян – 12 клас, Теоретичен лицей ”Васил Левски”гр. Кишинев
  13. Мария Бабава – 12 клас, Теоретичен лицей ”М. Тузлов” с.Кирсово
  14. Мария Патраман – 12 клас, Теоретичен лицей ”Г.Гайдаржи” гр. Комрат
  15. Татяна Кирнева  – 11 клас, гимназия гр. Тараклия
  16. Татяна Чебанова – 11 клас, Теоретичен лицей „Ив. Вазов“ гр. Тараклия
  17. Юлиана Стоянова – 10 клас, гимназия „Ив.Инзов“ гр. Тараклия
  18. Юлия Арабаджи- 12 клас, Теоретичен лицей ”Васил Левски” гр. Кишинев