img

Финално класиране на участниците в младежка конференция „Приносът на младите хора за преодоляване на предизвикателствата от дигиталната трансформация на пазара на труда в XXI век”

Списък на финалистите, класирани за участие в младежка конференция „Приносът на младите хора за преодоляване на предизвикателствата от дигиталната трансформация на пазара на труда в XXI век”, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 3 „Подкрепа за реформиране на политиките. Проекти за младежки диалог“.

  1. Ава Црънгалова, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  2. Ади Дунгьов, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  3. Айлин Кисьова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 11 клас
  4. Айлин Скендерова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 9 клас
  5. Айсел Казалиева, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  6. Айтен Сариева, ПГ по МСС, Пейо К. Яворов“, гр. Гоце Делчев, 9 клас
  7. Айше Кунгьова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 10 клас
  8. Айше Мейзин, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 12 клас
  9. Айше Мустафа, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 12 клас
  10. Айше Реванска, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 12 клас
  11. Айшенур Саръ, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда
  12. Али Кунгю, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 10 клас
  13. Анифе Тач , ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 10 клас
  14. Атидже Камбер, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 9 клас
  15. Атидже Реванска, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  16. Атидже Ходжа, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 10 клас
  17. Байрам Шайгов, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  18. Вадим Манов, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 12 клас
  19. Васил Асьов, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 10 клас
  20. Веселина Узунова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 10 клас
  21. Габриела Кесимова, ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долно Дряново, 9 клас
  22. Георги Спахиев, СУ „ Никола Вапцаров“, гр. Хаджидимово, 11 клас
  23. Гюлтен Читакова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 12 клас
  24. Денис Близнак, , ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долно Дряново, 9 клас
  25. Десислава Авалева, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 11 клас
  26. Джейлян Кьосова, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  27. Ейлин Шекирова, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 11 клас
  28. Елис Близнак, ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долно Дряново, 9 клас
  29. Елис Шукри, ОбУ „ Хрисъо Ботев“, с. Долно Дряново, 9 клас
  30. Емел Барутева, СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 9 клас
  31. Емел Сунай, 18 СУ „ Уилям Гладстон“, гр. София
  32. Емел Хаджийска, ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долно Дряново, 9 клас
  33. Емине Дрангова, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 10 клас
  34. Емине Орцева, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  35. Емине Талипова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 10 клас
  36. Емине Хасан, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 10 клас
  37. Емине Хатип, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 12 клас
  38. Еризан Даутева, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 10 клас
  39. Ерол Кемал, , ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долно Дряново, 9 клас
  40. Естел Шамова, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  41. Естела Качанова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 11 клас
  42. Жади Камберчева, , ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долно Дряново, 9 клас
  43. Ибрахим Джуков, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 10 клас
  44. Ибрахим Шондров, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 9 клас
  45. Иман Вакльова, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 12 клас
  46. Ирена Ласкова, ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долано Дряново, 9 клас
  47. Камелия Уроджолова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 10 клас
  48. Кемал Талип, СУ „ св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 10 клас
  49. Красимира Полимерова, ПГ по МСС „ Пейо К. Яворов“, 9 клас
  50. Лаура Билярова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 10 клас
  51. Лейла Дениз, ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долно Дряново, 10 клас
  52. Мария Параскова, ПГ по МСС, „ Пейо К. Яворов“, 9 клас
  53. Мая Инкова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 11 клас
  54. Мерием Пържанова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 9 клас
  55. Мехмед Орцев, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  56. Милка Воденичарова, СУ „ Никола Вапцаров“, гр. Хаджидимово, 11 клас
  57. Муса Тупев, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 10 клас
  58. Мустафа Абди, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 10 клас
  59. Мустафа Шатъров, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  60. Найме Бекир, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  61. Нербис Мименова, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 11 клас
  62. Нериман Кахайова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 10 кл
  63. Нефизе Тупева, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 12 клас
  64. Ралица Кабадаиева, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 10 кл
  65. Рени Душева, НПГ „ Димитър Талев“, гр. Гоце Делчев, 10 клас
  66. Рукие Мечкарска, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 12 клас
  67. Рукие Мръцова, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 11 клас
  68. Руслан Ханьов, СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 11 клас
  69. Сайде Осман, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 12 клас
  70. Сара Шимова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 11 клас
  71. Сафире Кумбарова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 10 клас
  72. Селма Кунгьова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 10 клас
  73. Сибел Байрактар, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 11 клас
  74. Сибел Топчи, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 12 клас
  75. Силвет Шаматарева, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 11 клас
  76. Симона Емилова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 12 клас
  77. Синем Юнуз, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 9 клас
  78. Сияна Мемчева, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 9 клас
  79. Фазилен Саймина, ПГ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда
  80. Фатме Куньова, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  81. Фатме Шиндева, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 12 клас
  82. Фитие Караболи, ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долно Дряново, 10 клас
  83. Хатидже Бозьова, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  84. Хатидже Куртова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 10 кл
  85. Христина Катранджиева, ПГ по МСС „ Пейо К. Яворов“, гр. Гоце Делчев, 9 клас
  86. Цветелина Ушева, с. Сатовча
  87. Юсуф Газинов, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  88. Юсуф Кимов, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 10 клас
  89. Ямур Имамова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 12 клас
  90. Ясмина Шаранска, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 12 клас
  91. Сабрина Ходжова, ПГ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 12 клас
  92. Атидже Кунгьова, ПГ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 12 клас

 

 

Моля участниците да потвърдят участие в срок до 26 февруари 2020 г. на е-mail: hatidje.djurina@bgmf.eu

Събитието в рамките на проект № 2019-2-BG01-KA347-062653 „Младежка конференция „Приносът на младите хора за преодоляване на предизвикателствата от дигиталната трансформация на пазара на труда в XXI век” ще се проведе в периода 9-11 март 2020г. в НУЛЦ на БЧК с. Долни Лозен, Община София.