img

Финалисти, класирани за участие във форум : “Уменията и професиите на бъдещето – гледната точка на младите за по-добро образование и заетост”

Списък на финалистите, класирани за участие във форум : „Уменията и професиите на бъдещето – гледната точка на младите за по-добро образование и заетост“, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 3 „Подкрепа за реформиране на политиките“.

 

  1. Аделина Лавчиева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен
  2. Адрияна Хайтова, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен
  3. Айлин Спахиева, СУ“ Св. Климент Охридски“, с. Слащен
  4. Айсел Казалиева, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев
  5. Албена Хаджиева, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел
  6. Асан Каръшев, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел
  7. Асие Асанова, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев
  8. Ати Камбер, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда
  9. Атидже Ходжа, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица
  10. Вайде Удева, ПГ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда
  11. Велдан Башева, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат
  12. Велина Парутева, МУ „ Пловдив“
  13. Венхар Пашали, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел
  14. Георги Гугалов, ЮЗУ „ Неофит Рилски“, гр. Благоевград
  15. Георги Спахиев, СУ „ Никола Вапцаров“, гр. Хаджидимово
  16. Десислава Авалева, СУ „ св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча
  17. Джанер Башчобанов, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосе
  18. Елвана Якимова – Доспат
  19. Ели Дзаганова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча
  20. Елина Кехайова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат
  21. Елис Ходжова, с. Горно Дряново, общ. Гърмен
  22. Елмаз Дагон, ПГ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда
  23. Естел Шамова, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев
  24. Иман Вакльова, ПГ „ Никола Вапцаров“, гр. Белица
  25. Йосиф Кошов, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица
  26. Катерина Мушева, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев
  27. Мелис Ибишева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен
  28. Мериям Башова, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен
  29. Милка Воденичарова, СУ „ Никола Вапцаров“, гр. Хаджидимово
  30. Нериман Кехайова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат
  31. Ралица Кабадаиева, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат
  32. Сабрина Ходжова, ПГ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 11 кл
  33. Светлана Кехайова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат
  34. Севина Чолакова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат
  35. Селвие Калеева, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан
  36. Селин Топалова, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен
  37. Сибела Долева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен
  38. Силвет Кичук, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел
  39. Силвет Табанли, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев
  40. Силвия Юмер, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча
  41. Снежана Шекерова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча
  42. Сюлейман Лавчиев, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен
  43. Фатме Салихова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат
  44. Ферзе Манова – Доспат
  45. Цветелина Маневска, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев
  46. Цветелина Ушева, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча
  47. Шайме Лишева, ПГ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 12 кл.
  48. Ясмин Хасан , ПГ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда

 

Моля участниците да потвърдят участие в срок до 7 юли 2019 г. на ел. адрес: info@bgmf.eu.

Събитието в рамките на проект „Уменията и професиите на бъдещето – гледната точка на младите за по-добро образование и заетост“  (2019-1-BG01-KA347-061600 ) ще се проведе в периода 15-17 юли 2019г. в хотел „Диана 3“, гр. София.