ФИНАЛИСТИ в конкурс на тема: „Как дигиталните технологии могат да решат социален проблем?“


Вижте кои са финалистите в конкурса за есе, мултимедийна презентация или видео клип на тема: „Как дигиталните технологии могат да решат социален проблем? “, класирани за участие в XXII Пролетен семинар на Фондация Българска Памет под наслов “Дигиталните компетенции- ключ към професиите на бъдещето “. Събитието ще се проведе в рамките на проект „Силна национална идентичност – силна европейска идентичност” в периода 02 – 06 април, 2018г. в хотел „Елена“, кк. Златни пясъци:

 

Участници от Албания

  1. Ангело Наколовски- СОУ Пустец
  2. Анди Хамити- СОУ с. Шищавец, Гора
  3. Артенис Бела- СОУ с. Шищавец, Гора
  4. Атанас Стоян- СОУ Пустец
  5. Васка Митре- СОУ Пустец 
  6. Даниел Джери- Неделно Училище гр. Тирана
  7. Джулия Османи- Неделно Училище гр. Тирана
  8. Едис Керай- СОУ “Хавзи Нела”, Гора
  9. Кирил Стоян- СОУ Пустец
  10. Костандина Бело- Неделно Училище гр. Тирана 
  11. Костандина Зачи – Неделно Училище “Св.Св. Кирил и Методий”, гр. Билищ
  12. Кристина Бачевски- СОУ Пустец
  13. Маряна Насто- Неделно Училище “Св.Св. Кирил и Методий”, гр. Корча
  14. Панди Гиоли- СОУ Пустец
  15. Сафиона Луми- Неделно Училище “Св.Св. Кирил и Методий”, гр. Корча
  16. Синди Николовска- Неделно Училище “Св.Св. Кирил и Методий”, гр. Билищ
  17. Флори Андреа- СОУ Пустец
  18. Цветан Вангеловски- СОУ Пустец

 

Участници от България

  1. Авушка Ръзгьова, ПГМ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 10 клас
  2. Аделина Лавчиева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  3. Айнор Шехова, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 10 клас
  4. Айше Реванска, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 10 клас
  5. Аки Муслев, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, ге. Белица, 10 клас
  6. Алберто Максимов, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 9 клас
  7. Ана – Мария Гайтанинчева, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  8. Анна-Мария Бориславова Колева – СУ „Й. Йовков“, град Тервел, 9 клас
  9. Атидже Врач, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  10. Атидже Кунгьова, ПГМ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 10 клас
  11. Биляна Лафчиева, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, клас, 11 клас
  12. Вадим Манов, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  13. Валентина Георгиева Якова – СУ „Й. Йовков“, град Тервел, 9 клас
  14. Виктория Руменова Великова – СУ „Й. Йовков“, град Тервел, 9 клас
  15. Джансел Джахид – СУ „Й. Йовков“, гр. Тервел, 10 клас
  16. Джемиле Узунсали, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 11 клас
  17. Екатерина Стаматова, НПГ „ Димитър Талев“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  18. Елмаз Дагон, ПГМ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 10 клас
  19. Емине Джасур, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 11 клас
  20. Естел Шамова, ПМГ „Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 9 клас
  21. Ибрахим Тарал, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  22. Ивана Лардева, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  23. Ивана Малинова, НПГ „ Димитър Талев“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  24. Ивана Мраценкова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, ге. Белица, 9 клас
  25. Иванина Стоянова Денева – СУ „Й. Йовков“, гр. Тервел, 9 клас
  26. Иванина Тодорова Стоянова – СУ “Йордан Йовков“, 10 клас
  27. Ивелина Палова, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  28. Илия Чамбов, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  29. Инна Росенова Иванова – СУ „Й. Йовков“, град Тервел, 10 клас
  30. Кадифе Туджар, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 11 клас
  31. Марина Николаева Иванова – СУ „Й. Йовков“, град Тервел, 9 клас
  32. Мария Коджабашева, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  33. Мелин Избищалиева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 9 клас
  34. Микаела Моллова, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 11 клас
  35. Милен Кусаров, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, ге. Белица, 9 клас
  36. Надежда Хаджиева, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 10 клас
  37. Нелина Пехливанова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 11 клас
  38. Нербис Мименова, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 9 клас
  39. Ресим Сабушев, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 11 клас
  40. Рефат Мусанков, СУ „ Йордан Йовков“, с. Рибново, 10 клас
  41. Сабрина Ходжова, , ПГМ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 10 клас
  42. Сайде Дрангова, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  43. Сайде Осман, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 10 клас
  44. Севина Чолакова, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 10 клас
  45. Силвет Шаматарева, СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 10 клас
  46. Фатме Аликан, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 11 клас
  47. Филис Талипова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 11 клас
  48. Хатидже Вакльова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 10 клас
  49. Христомира Христова, СУ „Й. Йовков“, град Тервел, 9 клас
  50. Ясмин Сурай Ахмед – СУ „Й. Йовков“, град Тервел, 9 клас
  51. Ясмин Чаушова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 11 клас

 

Участници от Македония

  1. Елена Ставревска- СОУ Гимназия “Йосип Броз Тито”, гр. Битоля
  2. Наталия Котевска- ОСМУ “Д-р Йован Калаузи”, гр.Битоля
  3. Боян Наумовски- ОСМУ “Д-р Йован Калаузи”, гр. Битоля
  4. Ангела Петровска- СОУ Гимназия “Йосип Броз Тито”, гр.Битоля
  5. Ангел Георгиевски- ОСМУ “Д-р Йован Калаузи”, гр.Битоля
  6. Виктория Котевска- СОУ Гимназия “Йосип Броз Тито”, гр. Битоля
  7. Йована Николовска- СОУ Гимназия “Йосип Броз Тито”, гр.Битоля
  8. Моника Петреска- ОСМУ “Д-р Йован Калаузи”, гр.Битоля
  9. Антина Проеска- ОСМУ “Д-р Йован Калаузи”, гр. Битоля
  10. Александра Митровска-ОУ “Тодор Ангелевски”, гр. Битоля
  11. Емилия Темелковска- ОСМУ “Д-р Йован Калаузи”, гр. Битоля
  12. Хари Димески- СОУ “Орде Чопела”, гр. Прилеп
  13. Никола Козаревски- ОСМУ “Д-р Йован Калаузи”, гр.Битоля
  14. Симона Ристевска- СОУ Гимназия “Йосип Броз Тито”, гр. Битоля
  15. София Мирческа-СОУ Гимназия “Йосип Броз Тито”, гр. Битоля
  16. Ивана Дукоска- СОУ “Орде Чопела”, гр. Прилеп
  17. Стефания Найденовска- ОСМУ “Д-р Йован Калаузи”, гр.Битоля
  18. Ангела Митровска- СОУ Гимназия “Йосип Броз Тито”, гр.Битоля
  19. Евгения Ралевска-СОЕУ “Яне Сандански”, гр.Битоля
  20. Мартина Козаревска- СОУ Гимназия “Йосип Броз Тито”, гр. Битоля

 

Участници от Молдова           

  1. Адриан Пшеница- ТЛ ”М.Губогло”, гр.Чадър-Лунга,12 клас
  2. Александр Пагур-ТЛ ”М.Еминску”, с.Чоболакчия,11 клас
  3. Анастасия Басс гимназия ”М.Танасогло”, с.Кирсово, 9 клас
  4. Анастасия Кироловская- ТЛ ”Г.Гайдаржи”, гр.Комрат,10 клас
  5. Анна Коврикова- гимназия ”Короленко”, с. Московей, 9 клас
  6. Артем Нейковчен- ТЛ ”Г.Гайдаржи” гр.Комрат, 10 клас
  7. Виталий Ганчев- училище ”А.Стоев”, с.Паркани, 10 клас
  8. Данил Вербанов- училище ”А.Стоев”, с.Паркани, 10 клас
  9. Делайла Карасик- ТЛ ”Васил Левски” гр.Кишинев, 10 клас
  10. Евгения Волкова- училище с. Константиновка,12кл
  11. Иван Кара- ТЛ гр. Твардица, 11 клас
  12. Илия Чолак- гимназия ”М.Танасогло”, с.Кирсово, 9 клас
  13. Ирина Минчева- ТЛ ”Мошков”, гр. Чадър-Лунга, 11клас
  14. Ирина Сиркели- ТЛ ”Тузлов”, с.Кирсово, 10 клас
  15. Константин Захария- ТЛ ”Г.Гайдаржи”, гр.Комрат, 10 клас
  16. Ксения Киосе- ТЛ ”И.Вазов”, гр. Тараклия, 11 клас
  17. Мария Кара- гимназия Горна Албота, 9клас
  18. Мария Ротар- ТЛ ”Тузлов” с.Кирсово, 10 клас
  19. Надежда Марков- ТЛ ”Васил Левски”, гр.Кишинев, 10 клас
  20. Наталия Гайдаржи-ТЛ гр. Твардица, 9 клас
  21. Наталия Макуха –училище с. Константиновка, 10 клас
  22. Наталия Малинте- ТЛ ”И.Вазов”, гр. Тараклия, 12 клас
  23. Наталия Чиошмеджи-гимназия с.Стояновка, 9 клас
  24. Никита Ворошин- ТЛ ”М.Губогло”, гр.Чадър-Лунга ,11 клас
  25. Николай Дерменжи- ТЛ ”М.Губогло”, гр.Чадър-Лунга, 11 клас
  26. Николай Карафизи- ТЛ гр. Твардица, 12 клас
  27. Олга Петрова -ТЛ ”Христо Ботев”, с.Валя Пержей, 11 клас
  28. Татяна Таласимова- ТЛ ”И.Вазов”, гр. Тараклия, 10 клас
  29. ТатянаЧебанова –ТЛ с. Кайраклия, 9 клас
  30. Юли Касса- ТЛ ”Третяков”, гр.Комрат, 10 клас

 

Участници от Сърбия 

  1. Александра Дойчинов, Гимназия Босилеград, 9 клас
  2. Даниел Петров, Гимназия Босилеград, 11 клас
  3. Настасия Стойчев, Гимназия Босилеград, 11 клас
  4. Ненад Петров, Гимназия Босилеград, 11 клас
  5. Радица Божилова, Гимназия Босилеград, 12 клас
  6. Ана Георгиев, Гимназия Босилеград, 11 клас

 

Участници от Украйна

  1. Алена Константинова – Новотроянско СОУ, Болградски р-н, 9 клас
  2. Алина Кислева – Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 10 клас
  3. Анастасия Николова – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  4. Анна Тащи – Криничненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  5. Артьом Кула – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 9 клас
  6. Валерий Гуцан – Главанско СОУ. Арцизки р-н, 10 клас
  7. Вероника Константинова – Городненско СОУ, Болградски р-н, 9 клас
  8. Виктория Арабаджи – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 10 клас
  9. Виктория Маленкова – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  10. Владлена Лозова – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  11. Дарина Димова – Българско неделно училище, Одесса, 11 клас
  12. Димитър Минковски – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 9  клас
  13. Елена Куруч – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  14. Елена Острова – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  15. Злата Демирова – Криничненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  16. Иван Вичев – Българско неделно училище, Одеса, 10 клас
  17. Ксения Терзи – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 9  клас
  18. Мария Попазова – Городненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  19. Наталия Казинова  – Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 10 клас
  20. Наталия Николаева – Новотроянско СОУ, Болградски р-н, 10 клас
  21. Наталия Петрова – Главанско СОУ. Арцизки р-н, 10 клас
  22. Оксана Автутова – Петровско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  23. Оксана Алавацкая – Городненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  24. Оксана Отешина – Виноградовско СОУ, Арцизки р-н, 11 клас
  25. Павел Бугор – Петровско СОУ, Тарутински р-н, 11 клас
  26. Регина Влах – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  27. Татяна Богдева – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 9 клас
  28. Татяна Сукурова – Городненско СОУ, Болградски р-н, 10 клас
  29. Юлия Минжирян  – Новотроянско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  30. Юлия Коева – Городненско СОУ, Болградски р-н, 10 клас

 

     Моля потвърдете участие в срок до 26 март 2018 г. на ел. адрес: info@bgmf.eu.

 

Read previous post:
Пореден успех в конкурс на НАСА на младите астрономи от МГ „Д-р Петър Берон“

Подкрепените от д-р Милен Врабевски ученици от Математическа гимназия „Д-р Петър Берон“ са класирани на първо и второ място в...

Close