img

Финалисти в конкурс за есе и/или мултимедийна презентация на тема: „„Как технологиите променят живота ни?“

Финалисти в конкурса за есе и/или мултимедийна презентация на тема: „Европа в ръцете на младите: Дигитално и/или екологично бъдеще?”, класирани за участие в XXV „Есенен семинар“ на тема „Европейското, дигитално и устойчиво бъдеще в ръцете на младите“. Събитието ще се проведе в рамките на проект “Силна национална идентичност- силна европейска идентичност” в периода 21 – 25 октомври, 2019г. в хотел „Терма еко“, кс. Кранево.

 

Участници от Република Албания

  1. Антонио Колефски – Неделно Училище, гр. Корча
  2. Елена Джамо – Неделно Училище, гр. Билищ
  3. Емилиано Сотир -СОУ Пустец
  4. Кристиан Темелко – СОУ Пустец
  5. Петранка Аго – СОУ Пустец
  6. Сузана Сотир – СОУ Пустец

 

Участници от Република България

  1. Адрияна Хайтов – СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  2. Айсел Халимова- СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 11 клас
  3. Али Кунгю – Гимназия „ Никола Вапцаров“, гр. Белица, 10 клас
  4. Амид Онбашиев – СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 9 клас
  5. Асина Юркина – ПГ „ Петко Р.Славейков“, гр. Якоруда, 12 клас
  6. Атидже Врач – Гимназия „ Никола Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  7. Атидже Камбер – СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 9 клас
  8. Байрам Дермен – СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 11 клас
  9. Белназ Пачаджиева – НПГ „ Димитър Талев“, гр. Гоце Делчев, 9 клас
  10. Бисер Замфиров-  СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 12 клас
  11. Веселина Узунова – СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 10 кл.
  12. Виктория Руменова Великова –  СУ „ Йордан Йовков“, гр. Тервел, 11 клас
  13. Георги Георгиев Андреев- СУ „ Йордан Йовков“, гр. Тервел, 12 клас
  14. Денис Балкански -СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 9 клас
  15. Емине Талипова – СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 10 клас
  16. Емине Хасан – СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 10 клас
  17. Иван Йорданов Иванов – СУ „ Йордан Йовков“, гр. Тервел,  9 клас
  18. Кристиян Джилджов – СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 9 клас
  19. Къдрие Киселова – СУ „ Йордан Йовков“, с. Рибново, 9 клас
  20. Лина Ивайлова Цветанова- СУ „ Йордан Йовков“, гр. Тервел, 10 клас
  21. Марина Николаева Иванова -СУ „ Йордан Йовков“, гр. Тервел, 11 клас
  22. Мелис Ибишева -СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 11 клас
  23. Мехмед Ирза Осман-  СУ „ Йордан Йовков“, гр. Тервел, 9 клас
  24. Мира Арнаудова – СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 9 клас
  25. Михаил Ивелинов Станчев- СУ „ Йордан Йовков“, гр. Тервел, 12 клас
  26. Наталия Таранинова – СУ „Никола Вапцаров“, гр. Хаджидимово, 9 клас
  27. Нербис Мименова – СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 11 клас
  28. Нери Арнаудова – СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 9 клас
  29. Нери Газиева – СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица,10 клас
  30. Орхан Джалев – СУ „ Йордан Йовков“, с. Рибново, 9 клас
  31. Росина Орманова – СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 9 клас
  32. Селин Бюлент Мехмед- СУ „ Йордан Йовков“, гр. Тервел, 9 клас
  33. Сюлейман Грошев – СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 9 клас
  34. Ферад Караилиев – НПГ „ Димитър Талев“, гр. Гоце Делчев, 10 клас
  35. Шанай Чакърова – СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 10 клас

 

Участници от Република Северна Македония

  1. Боян Наумовски -11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  2. Боян Смилков – 11 клас , ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  3. Бране Стошич -12 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  4. Вероника Димова – 11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  5. Виктория Деяноска -11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  6. Дамян Илиевски -11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  7. Дениза Наумовска – 10 клас , ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  8. Дивна Котевска -11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  9. Елена Наумчевска – 11 клас,ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  10. Зорица Узунова – 11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  11. Ивона Груевска – 11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  12. Ивона Гюрич -11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  13. Илина Илиева -11 клас, ОСУ „Йосип Броз“ гр.Битоля               
  14. Йована Конеска – 12 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битола
  15. Леонид Шурбевски – 11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр. Битоля
  16. Мария Кириловска- 12 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“гр. Битоля
  17. Мелинда Комина -11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  18. Никола Козаревски – 11 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  19. Сара Поповска – 10 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр.Битоля
  20. Христина Стояновска -12 клас, ОСМУ„ Д-Р Йован Калаузи“ гр. Битоля
  21. Магдалена Бързачка- ОСУ„Ацо Русковски “ гр. Берово
  22. Андрей Бубевски – ОСУ„Ацо Русковски “ гр. Берово             
  23. Симона Марковска – ОСУ„Ацо Русковски “ гр. Берово            
  24. Клара Бойчовска – ОСУ„Ацо Русковски “ гр. Берово           
  25. Иван Стояновски – ОСУ„Ацо Русковски “ гр. Берово             
  26. Ана Рунтевска- ОСУ„Ацо Русковски “ гр. Берово  
  27. Фросина Мулачка – СОУ „ Методи Митевски – Брицо” гр. Делчево
  28. Бояна Трайковска- СОУ „Методи Митевски – Брицо” гр. Делчево
  29. Милена Начевска – СОУ „Методи Митевски – Брицо” гр. Делчево
  30. Матеа Златкова- СОУ „Методи Митевски – Брицо” гр. Делчево
  31. Мария Мишева- СОУ „Методи Митевски – Брицо” гр. Делчево
  32. Ана Телетанска- СОУ „Методи Митевски – Брицо” гр. Делчево

 

Участници от Република Сърбия

  1. Бояна Василев- 12 клас, Гимназия Босилеград
  2. Кристина Трайков- 12 клас, Гимназия Босилеград
  3. Михайло Миленкович- 12 клас, Гимназия Босилеград
  4. Дарко Стоянов- 11 клас, Гимназия Босилеград
  5. Бранка Стоева- 11 клас, Гимназия Босилеград

 

Участници от Република Украйна

  1. Анастасия Абрамогло – Ровненско СОУ, Тарутински р-н, 9 клас
  2. Анна Попова – Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 11 клас
  3. Антон Киосе – Евгеновско  СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  4. Артьом Кула – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  5. Богдан Болжеларски – Манойловско СОУ, Запорожка обл., 9 клас
  6. Валентина Сариева – Деленско СОУ, Арцизки р-н, 11 клас                              
  7. Вероника Шкарупа – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  8. Дарина Димова – Българско неделно училище, Одеса, 10 клас
  9. Дария Попазова – Городненско СОУ, Болградски р-н, 10 клас
  10. Елизавета Помукчинская – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  11. Иван Гроздев – Дмитровско СОУ, Татарбунарски р-н, 10 клас
  12. Игор Романовски  – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 11 клас
  13. Илия Григоров – Преславско СОУ, Запорожка обл., 11 клас
  14. Ирина Христодорова – Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 11 клас
  15. Карина Радова – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  16. Лидия Глуган – Деленско СОУ, Арцизки р-н, 11 клас
  17. Максим Аргиров – Дмитровско СОУ, Татарбунарски р-н, 10 клас
  18. Максим Бочковар – Городненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  19. Мария Бурлакова – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 11 клас
  20. Никита Кара – Новотроянско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  21. Никита Курдоглов – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 11 клас
  22. Николай Видрашко – Евгеновско СОУ, Тарутински р-н, 11 клас
  23. Петър Константинов – Городненско СОУ, Болградски р-н, 10 клас
  24. Петър Николаев – Новотроянско СОУ, Болградски р-н,11 клас
  25. Стефан Ганев – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  26. Татяна Ковач – Евгеновско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  27. Татяна Стойловская – Българско неделно училище, гр. Бердянск, 11 клас
  28. Юлия Бейлекчи – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  29. Юлия Розуман – Българско неделно училище, гр. Бердянск, 11 клас
  30. Юлия Рулевска – Гюневско СОУ, Запорожка обл., 11 клас
  31. Юлия Стоянова – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 11 клас

 

Участници от Република Молдова

  1. Александр Бахчиванжи – 9 клас, Гимназия с. Константиновка
  2. Александр Тимофеев – училище ”Ат. Стоев” с. Паркани
  3. Анастасия Басс – 11 клас, ТЛ ”Гайдаржи” гр. Комрат
  4. Анна Новакова – 12 клас, ТЛ ”Губогло” гр. Чадър-Лунга
  5. Антонина Попова – 9-б клас, гиназия ”И. Инзов” гр. Тараклия
  6. Арина Димова – 11 клас, ТЛ ”Иван Вазов” гр. Тараклия
  7. Богдан Делижан – 9- клас, гиназия ”И. Инзов” гр. Тараклия
  8. Валерия Дюлгер – 12 клас, ТЛ ”М.Тузлов” с.Кирсово
  9. Виктория Пожидаева – 10-клас, ТЛ ”Олимпий Панов” гр. Тараклия
  10. Галина Кара – 10. клас, ТЛ гр. Твърдица
  11. Дария Греку – 9 клас, ТЛ ”Иван Вазов” гр. Тараклия
  12. Диана Чолак – 12 клас, ТЛ ”М.Тузлов” с.Кирсово
  13. Евгений Арнаут – 9 клас, Гимназия с. Константиновка
  14. Едуард Герги – 10 клас, ТЛ ”Третяков” гр.Комрат
  15. Елена Меша – 9 клас, гимназия ”М.Танасогло” с. Кирсово
  16. Елла Олойник – 12 клас, ТЛ ”Иван Вазов” гр. Тараклия
  17. Еллина Димова – 9- клас, гиназия ”И. Инзова” гр. Тараклия
  18. Кирил Смиаранди- 10 клас, ТЛ ”Третяков” гр.Комрат
  19. Кристина Герганова – 9 клас, ТЛ ”Христо Ботев” с. Валя Пержей
  20. Лина Манолова – 12 клас, ТЛ ”Гайдаржи” гр. Комрат
  21. Людмила Андрешкова – 10 клас, ТЛ ”Гайдаржи” гр. Комрат
  22. Марина Пейкова – 12 клас, ТЛ ”Губогло” гр. Чадър-Лунга
  23. Назирия Ковал- 12 клас, ТЛ ”В.Левски” гр.Кишинев
  24. Наталия Гайдаржи – 11 клас, ТЛ Твърдица
  25. Наталия Стоянова – 12 клас, ТЛ ”В.Левски” гр.Кишинев
  26. Никита Драганов – 9 клас,ТЛ ”Христо Ботев” с. Валя Пержей
  27. Никита Митителов – 9- клас, гиназия ”И. Инзов” гр. Тараклия
  28. Николай Котоман -11-а клас, ТЛ ”Иван Вазов” гр. Тараклия
  29. Петър Шведов – 9 клас, гимназия ”И. Инзов”гр. Тараклия
  30. Раиса Кънева – 12 клас, ТЛ ”М.Тузлов” с.Кирсово
  31. Степан Чолак – 9 клас, гимназия ”М.Танасогло” с. Кирсово

 

Моля, потвърдете участие в срок до 14.10.2019г на ел. адрес: myeurope@bgmf.eu