Финалисти в конкурса за есе „Предприемачеството като възможност за личностно и професионално развитие”


Финалисти в конкурса за есе „Предприемачеството като възможност за личностно и професионално развитие”, класирани за участие в XXI Есенен семинар на Фондация Българска Памет под наслов “Поколение Европа – новата вълна млади предприемачи”. Събитието ще се проведе в рамките на проект „Силна национална идентичност – силна европейска идентичност” в периода 25 – 29 септември, 2017г. гр. Варна.

 

Участници от Република Албания

  1. Васка Митре- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  2. Даниел Тайче- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  3. Деан Каче- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  4. Кристиян Аргир- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  5. Маряна Насто- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  6. Петре Дума- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  7. Марян Тодори- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  8. Нико Янкула- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  9. Кристиян Трайче- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  10. Оливер Андон- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  11. Алондра Спахиу- Неделно Училище „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Корча
  12. Грисен Чакъри – Неделно училище “Св. св. Кирил и Методий” гр. Билищ
  13. Коста Джамо- Неделно училище “Св. св. Кирил и Методий” гр. Билищ
  14. Костандина Зачи- Неделно училище “Св. св. Кирил и Методий” гр. Билищ
  15. Донка Превенда- Неделно училище “Св. св. Кирил и Методий” гр. Билищ
  16. Катрина Пашай- Неделни курсове гр. Тирана
  17. Даниел Джери – Неделни курсове гр. Тирана
  18. Костандина Бело – Неделни курсове гр. Тирана

 

Участници от Република Македония

  1. Моника Петреска – гр. Битоля, ОСМУ “Йован Калаузи”, 9 клас
  2. Ана Китановска – гр. Битоля, СОУ “Йосип Броз-Тито”, 10 клас
  3. Иван Цветков – гр. Битоля, СОУ “Таки Даскало”, 12 клас
  4. Симона Ристевска – гр. Беранци, ОУ “Кочо Рацин”, 9 клас
  5. Теодор Ринчов – гр. Битоля, СОУ “Таки Даскало”, 12 клас
  6. Стефания Николовска – гр. Битоля, СОУ “Йосип Броз-Тито”, 11 клас
  7. Боян Наумовски- гр. Битоля, ОСМУ “Йован Калаузи” , 9 клас
  8. Ангела Митровска – гр. Битоля, СОУ “Йосип Броз-Тито”, 11 клас
  9. Фросина Наумовска – гр. Битоля, ОСМУ “Йован Калаузи” , 9 клас
  10. Мартина Козаревска – гр. Битоля, СОУ “Йосип Броз-Тито”, 11 клас
  11. Менде Талевски – гр. Беранци, ОУ “Кочо Рацин”, 9 клас
  12. Михаела Огненовска – гр. Битоля, СОУ “Йосип Броз-Тито”, 12 клас
  13. Виктор Костовски – гр. Прилеп, СОУ “Йорде Чопела”, 11 клас
  14. Филип Попов – гр. Битоля, СОУ “Йосип Броз-Тито”, 11 клас
  15. Мария Веляновска – гр. Битоля, СОУ “Йосип Броз-Тито”, 9 клас
  16. Адриян Джарлиев – гр. Битоля, СОУ “Йосип Броз-Тито”, 11 клас
  17. Андреа Велевска – гр. Беранци, ОУ “Кочо Рацин”, 9 клас
  18. Теодора Корлевска – гр. Битоля, ОСМУ “Йован Калаузи” , 12 клас
  19. Сара Велковска – гр. Битоля, СОЕУ “Яне Сандански”, 11 клас
  20. Горян Печалев – гр. Битоля, СОУ “Йосип Броз-Тито”, 11 клас

 

Участници от Република България

  1. Арбен Гущеров – с. Абланица, СУ „Св. Паисий Хилендарски“, 11 клас
  2. Ахмед Кунгьов – гр. Якоруда, ПМГ „Петко Рачов Славейков“, 10 клас
  3. Вайде Удева – гр. Якоруда, ПМГ „Петко Рачов Славейков“, 11 клас
  4. Ванина Бозова – гр. Хаджидимово, СУ „ Никола Вапцаров“, 11 клас
  5. Джемиле Юрукова – гр. Якоруда ПМГ „Петко Рачов Славейков“, 9 клас
  6. Дженис Крондева – гр. Якоруда, ЕГ „ Акад. Людмил Стоянов“, 9 клас
  7. Идриз Осман – гр. Якоруда, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, 10 клас
  8. Лилия Леткова – с. Вълкосел, СУ „ Христо Ботев“, 11 клас
  9. Лина Кехаьова – гр. Сърница СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, 10 клас
  10. Моника Кехаьова – гр. Доспат, СУ „ Димитър Благоев“, 11 клас
  11. Невина Хаджиева – гр. Доспат СУ „ Димитър Благоев“, 10 клас
  12. Николина Манова – с. Слащен, СУ „ Св. Климент Охридски“, 11 клас
  13. Реджи Шарански – гр. Якоруда, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, 12 клас
  14. Сибел Топчи – с. Сатовча, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, 10 клас
  15. Силвет Метушева- с. Абланица, СУ „Св. Паисий Хилендарски“, 9 клас
  16. Силвина Дерменджиева- с. Вълкосел, СУ „ Христо Ботев“, 11 клас
  17. Фатме Бошнак – с. Рибново, СУ „ Йордан Йовков“, 11 клас
  18. Фатме Шахин – гр. Якоруда, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, 11 клас
  19. Фелис Онбаши – гр. Сърница, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, 9 клас
  20. Шанай Дерменджиева – с. Абланица, СУ „Св. Паисий Хилендарски“, 9 клас
  21. Сабел Башева – гр. Якоруда, ЕГ „ Акад. Людмил Стоянов“, 9 клас
  22. Анифе Исмаил – гр.Тервел, СУ „ Йордан Йовков“, 10 клас
  23. Велина Георгиева – гр.Тервел, СУ „ Йордан Йовков“ , 10 клас
  24. Веселена Халачева – гр.Тервел, СУ „ Йордан Йовков“ ,12 клас
  25. Екатерина Ганчева – гр.Тервел, СУ „ Йордан Йовков“ 12 клас
  26. Нелина Илиева – гр.Тервел, СУ „ Йордан Йовков“, 11 клас
  27. Николета Ненова – гр.Тервел,  СУ „ Йордан Йовков“, 11 клас
  28. Пламен Костов – гр.Тервел, СУ „ Йордан Йовков“, 11 клас
  29. Пламена Банкова – гр.Тервел, СУ „ Йордан Йовков“, 12 клас
  30. Радостина Николова – гр.Тервел, СУ „ Йордан Йовков“, 12 клас
  31. Цветелина Иванова – гр. Тервел, СУ „ Йордан Йовков“, 10 клас
  32. Ясен Георгиев – гр.Тервел, СУ „ Йордан Йовков“, 10 клас

 

Участници от Република Сърбия

  1. Ана Георгиев- гр.Босилеград, Гимназия Босилеград, 11 клас
  2. Ема Григоров – гр.Босилеград, Гимназия Босилеград, 12 клас
  3. Катерина Манасиев – гр.Босилеград, Гимназия Босилеград, 11 клас
  4. Кристина Лазаров- гр.Босилеград, Гимназия Босилеград, 12 клас
  5. Николай Христов- гр.Босилеград, Гимназия Босилеград, 12 клас
  6. Ясна Владимиров- гр.Босилеград, Гимназия Босилеград, 11 клас

 

Участници от Република Украйна

  1. Елена Стоянова – Волненско СОУ, Тарутински р-н, 11 клас
  2. Инна Лазареско – Тарутинско СОУ, 11 клас
  3. Регина Влах – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  4. Владлена Лозова – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  5. Елена Куруч – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  6. Наталия Фучиджи – Волненско СОУ, Тарутински р-н, 11 клас
  7. Анна Язаджи – Петровско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  8. Юлия Бейлекчи – Петровско СОУ, Тарутински р-н, 9 клас
  9. Мария Парликова – Петровско СОУ, Тарутински р-н, 9 клас
  10. Анастасия Виговская – Евгеновско СОУ, Тарутински р-н, 11 клас
  11. Дарина Шошева – Евгеновско СОУ, Тарутински р-н, 11 клас
  12. Александър Цинор – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  13. Ангелина Онищенко – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  14. Иван Вичев – Българско неделно училище, Одеса, 9 клас
  15. Дарина Попова – Българско неделно училище, Одесса, 11 клас
  16. Елена Дундева – Главанско СОУ, Арцизки р-н, 11 клас
  17. Татяна Дундева – Главанско СОУ, Арцизки р-н, 11 клас
  18. Светлана Мураткова – Главанско СОУ. Арцизки р-н, 11 клас
  19. Алина Николова –  Виноградненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  20. Дарина Богдева – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 11 клас
  21. Валерия Скорич – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 11 клас
  22. Валерия Узун – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 11 клас
  23. Евелина Касим – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 10 клас
  24. Диана Минжирян – Новотроянско СОУ, Болградски р-н, 10 клас
  25. Юлия Константинова – Новотроянско СОУ, Болградски р-н, 9 клас
  26. Даниил Григориев- Новотроянско СОУ, Болградски р-н, 9 клас
  27. Татяна Штырбулова – Городненско СОУ, Болградски р-н, 10 клас
  28. Анна Хинева – Городненско СОУ, Болградски р-н, 9 клас
  29. Юлия Бочковар – Городненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  30. Виталий Газибар – Городненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  31. Злата Демирова – Криничненско СОУ, Болградски р-н, 10 клас
  32. Домникия Тодорова – Криничненско СОУ, Болградски р-н, 10 клас
  33. Анна Георгиева – Криничненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  34. Марина Даниско – Дмитровско СОУ, Татарбунарски район, 11 клас
  35. Анна Волкова – Дмитровско СОУ, Татарбунарски район, 11 клас
  36. Виталина Стоянова – Дмитровско СОУ, Татарбунарски район, 11 клас
  37. Оксана Йовчева – Дмитровско СОУ, Татарбунарски район, 10 клас
  38. Наталия Пальжок – Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 10 клас
  39. Наталия Кофова – Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 10 клас
  40. Олга Кочман – Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 11 клас
  41. Карина Статирова – Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 11 клас
  42. Валерия Богданова – Зарянско СОУ, Саратски р-н, 11 клас
  43. Александър Чикликчи- Зарянско СОУ, Саратски р-н, 11 клас
  44. Николай Сяров – Зарянско СОУ, Саратски р-н, 10 клас

 

Участници от Република Молдова

  1. Елена Викол – ТЛ “Васил Левски”, гр.Кишинев, 11 клас
  2. Валерия Кальян -ТЛ “Васил Левски”, гр.Кишинев, 11 клас
  3. Степан Греков -ТЛ ”Васил Левски”, гр.Кишинев, 11 клас
  4. Ана Варбан – ТЛ ”Г.Гайдаржи”,гр.Комрат, 11 клас
  5. Евелина Бузаджи – ТЛ ”Г.Гайдаржи”, гр.Комрат 10 клас
  6. Мария Понамаренко – ТЛ ”Третяков”, гр.Комрат, 10 клас
  7. Валентина Сары-Терзи- ТЛ ”Третяков”, гр.Комрат, 9 клас
  8. Бабова Мария – ТЛ ”Тузлов”, с.Кирсово, 10 клас
  9. Мариана Торган- ТЛ ”Тузлов”, с.Кирсово, 11 клас
  10. Константин Захария – ТЛ ”Г.Гайдаржи”, гр.Комрат, 10 клас
  11. Лилия Кривой -ТЛ ”М. Еминеску”, гр.Комрат 12, клас
  12. Олга Юрченко- ТЛ ”М.Губогло” гр.Чадър-Лунга, 11 клас
  13. Ина Кара – ТЛ ”М.Губогло”, гр.Чадър-Лунга, 11 клас
  14. Анастасия Басс -Гимназия ”М.Танасогло”, с.Кирсово, 9 клас
  15. Ростислав Профир- гимназия с. Стояновка, 9 клас
  16. Версалия Николенко – ТЛ ”Н.Михай”, с.Чобалакчия, 11 клас
  17. Даяна Яламова -ТЛ ”Н.Михай”, с.Чобалакчия, 11 клас
  18. Олга Луканчук- Гимназия ”Короленко”, с.Московей, 9клас
  19. Елена Кузук- Гимназия ”Короленко”, с.Московей, 9клас
  20. Наталия Кузук -Гимназия ”Короленко”, с.Московей, 9клас
  21. Даниил Степанов -Училище ”А.Стоев”, с.Паркани, 10клас
  22. Валерия Доброва -Училище ”А.Стоев”, с.Паркани,10клас
  23. Марина Николаева- Училище ”А.Стоев”, с.Паркани, 10клас
  24. Иван Панчев -ТЛ ”Христо Ботев”, с.Валя Пержей, 10 клас
  25. Кристина Стоянова -ТЛ ”Христо Ботев”, с.Валя Пержей, 10 клас
  26. Елена Тулуш -ТЛ ”Иван Вазов”, Тараклия, 11 клас
  27. Кристина Карамалак -ТЛ ”Иван Вазов”,гр Тараклия, 11 клас
  28. Артемий Мандажи- ТЛ ”Иван Вазов”,гр. Тараклия, 10 клас
  29. Иван Кара -ТЛ гр.Твардица, 11клас
  30. Мариана Христева -ТЛ гр.Твардица, 11клас
  31. Николай Карафизи -ТЛ гр.Твардица, 12клас
  32. Ирина Гургурова -ТЛ с.Кортен, 12клас
  33. Галина Дерменжи-ТЛ с.Кортен, 12клас
  34. Иван Делибалтов -ТЛ с.Кортен, 9клас
  35. Галина Кара -гимназия ”Твардица”, 9клас
  36. Дария Попова -гимназия” Ив Вазов”, Тараклия, 9клас
  37. Марина Терзи -гимназия ”Тараклия”, 9клас
  38. Георгий Каиш -гимназия ”Тараклия”, 9клас
  39. Арина Димова -гимназия ”О.Панов”, Тараклия, 9клас
  40. Мария Пранжу- гимназия с.Новоселовка, 9клас
  41. Светлана Райгородская- гимназия с.Кайраклия, 9клас
  42. Мария Иордан -гимназия ”Горна Албота”, 9клас
  43. Евгений Кирнев -ТЛ ”Ив.Вазов”, Тараклия, 10клас
  44. Татяна Костова- ТЛ ”Христо Ботев”, с.Валя Пержей,12клас
  45. Анстасия Пелтек- Училище ”А.Стоев”, с.Паркани, 10клас

 

Read previous post:
DSC01169
Рекорд за най-скоростните посланици на Фондация „Българска памет“

Нови спортни успехи записаха учениците на СУ „Христо Смирненски“ от благоевградското село Кочан. Те взеха участие в ежегодното ученическо състезание...

Close