Финалисти в конкурса за есе “МОЯТ ПЪТ В ЕВРОПА”


EUROPE-announce-8001

Списък на финалистите в конкурса за есе „Моят път в Европа”, които ще посетят Европейския парламент в Брюксел по покана на българския евродепутат  Мария Неделчева от 22 до 24 март 2011. Предстои уточняване на програмата на посещението и пътуването.

1.    Анета Велинова – гр. Босилеград, 11 клас
2.    Антонио Димов  – гр. Цариброд, 10 клас
3.    Борис Симеонов – гр. Цариброд, 10 клас
4.    Джемиле Тупева – гр. Белица, 10 клас
5.    Емилиян Иванов Йорданов – гр. Тервел, 12 кл
6.    Искрен Юриев Моллов – с. Кочан, 10 клас
7.    Кирила Спасова Захариева – гр. Благоевград, 10 клас
8.    Костадин Иванов Гайтанинчев – гр. Хаджидимово, 12 клас
9.    Марио Тодоров – гр. Цариброд, 10 клас
10.     Мария Пламенова Зайкова – гр. Якоруда
11.     Мелита Георгиев – гр. Цариброд, 9 клас
12.     Невена Димитрова Атанасова – гр. Тервел, 11 клас
13.     Николина Соколов – гр. Цариброд, 9 клас
14.     Петя Петрова Павлова – гр. Благоевград, 10 клас
15.     Рукие Реджеп Башева – гр. Якоруда, 11 клас
16.     Сиана Владова Терзиева – гр. Доспат, 11 клас
17.     Симона Димитрова Симеонова – гр.Тервел, 11 клас
18.     Тихомира Диянова Тодорова – гр. Тервел,  12 клас
19.     Цветелина Кирилова Сарандева – гр. Хаджидимово, 10 клас
20.     Яница Стоянова Апостолова – гр. Тервел, 11 клас

Списък на финалистите в конкурса за есе „Моят път в Европа”, които посетиха Европейския парламент в Брюксел от 7 до 9 декември 2010  по покана на българския евродепутат д-р Андрей Ковачев.

1.    Александър Алеков Поюков – с. Кочан, 11 кл.
2.    Бекир Гюнезиев Дерменджиев – гр. Благоевград, 10 кл.
3.    Габриела Росенова Иванова – гр. Тервел, 9 кл.
4.    Деница Милушева – гр. Доспат, 9 кл.
5.    Емине Горелска – гр. Белица, 10 кл.
6.    Маринела Колева – гр. Тервел. 11 кл.
7.    Мария Пармакова – с. Горно Драглище, 9 кл.
8.    Мирослав Костадинов – гр. Босилеград, 10 кл.
9.    Мустафа Мустафов Люманков, с. Рибново, 10 кл.
10.    Николай Дойчев, гр. Тервел, 11 кл.
11.    Нина Нотева – гр. Димитровград, 12 кл.
12.    Нора Светлозарова Колева, гр. Тервел, 9 кл.
13.    Полина Диянова Тодорова, гр. Тервел, 12 кл.
14.    Сабие Хадживезулова, гр. Якоруда, 11 кл.
15.    Севим Джамалова Юзекчиева – с. Сатовча, 9 кл.
16.    Таня Даутева – с. Кочан, 11 кл.
17.    Феличия Георге – гр. Тервел, 12 кл.
18.    Яна Лишкова, гр. Благоевград, 10 кл.
19.    Ясемин Айдън Ниязи, гр. Тервел, 11 кл.
20.    Пламен Йорданов Пенев, гр. Тервел, 12 кл.

 

Read previous post:
May 2011 Sarnitsa
М. Врабевски: В Родопите традициите вече не са монолитни

интервю на Ана Кочева, Фрогнюз - Как изглеждаше транспортният хаос в Европа миналата седмица, д-р Врабевски? Разбрах, че самият Вие...

Close