img

Финалисти в конкурса за есе или мултимедийна презентация на тема: “Как технологиите променят живота ни?”

Финалисти в конкурса за есе и/или мултимедийна презентация на тема: „Как технологиите променят живота ни?“, класирани за участие в XXIV „Пролетен семинар“ на тема „Иновации, прогрес и дигитален свят“. Събитието ще се проведе в рамките на проект “Силна национална идентичност- силна европейска идентичност” в периода 01 април – 5 април, 2019г. в хотел „Терма еко“, кс. Кранево.

 

Участници от Република Албания

  1. Анджела Коламовска – СОУ- Пустец
  2. Валентин Вурмо-Духовна Семинария
  3. Васил Митре- Неделно училище гр.Корча
  4. Васка Митре – Неделно Училище гр. Корча
  5. Дарио Вангелофски – Основно Училище, Долна Горица
  6. Деян Цале – СОУ-Пустец
  7. Диана Миле – СОУ – Пустец
  8. Димитар Вурмо – СОУ-Пустец
  9. Емилия Митре- Основно Училище Долна Горица
  10. Емилия Ставре- Основно училище Долна Горица
  11. Йован Темелко- СОУ-Пустец 
  12. Кристина Бачевски – СОУ- Пустец
  13. Мария Яни – СОУ – Пустец
  14. Милена Митре – Основно училище Долна Горица
  15. Неда Пандофски – Неделно училище гр.Билищ
  16. Панди Гиоли- Неделно училище гр.Корча
  17. Синди Николофска – Неделно училище гр. Билищ
  18. Сотир Темелко – СОУ-Пустец
  19. Тодорка Трайче – Неделно училище гр. Корча

 

Участници от Република България

  1. Ади Дунгьов, Гимназия „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  2. Айше Хаджийска, ПГМ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 10 клас
  3. Анна-Мария Бориславова Колева – 10 клас, СУ „Й. Йовков“, гр. Тервел
  4. Асан Каръшев , СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  5. Борислав Радославов Борисов – 10 клас, СУ „Й. Йовков“, гр. Тервел
  6. Велия Кафеджиев, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 10 клас
  7. Георги Спахиев, СУ „ Никола Вапцаров“, гр. Хаджидимово, 10 клас
  8. Димитър апостолов, НПГ „ Димитър Талев“, гр. Гоце Делчев, 10 клас
  9. Елис Пачаджиева, ОбУ „ Св. Климент Охридски“, с. Дебрен, 9 клас
  10. Елмер Балталиев, СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 11 клас
  11. Емин Юруков, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 9 клас
  12. Ерика Метушева, СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 10 клас
  13. Зейка Кокударева, СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 10 клас
  14. Ибрахим Джуков , СУ „ Христо Ботев“, с. Вълкосел, 9 клас
  15. Иванина Тодорова Стоянова – 11 клас СУ „Йордан Йовков“, гр. Тервел
  16. Идриз Осман, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 11 клас
  17. Йосиф Кошов, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 9 клас
  18. Камелия Уроджолова, СУ „ Христо Смирненски“, с. Кочан, 9 клас
  19. Красимир Зейнев, ПГ по МСС „ Пейо К. Яворов“, гр. Гоце Делчев, 9 клас
  20. Мехмед Орцев, Гимназия „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  21. Мирослава Хаджиева, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 11 клас
  22. Невсе Камбурова, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  23. Реджеп Дунгьов, ПГМ „Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 12 клас
  24. Сара Шимова, СУ „ св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 10 клас
  25. Снежана Бошнакова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с . Сатовча, 11 клас
  26. Фитие Караболи, ОбУ „ Христо Ботев“, с. Долно Дряново, 9 клас
  27. Хатидже Куртова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 9 клас
  28. Цветелина Иванова Иванова – 11 клас, СУ „Й. Йовков“, гр. Тервел
  29. Шаип Ловчалиев, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 11 клас
  30. Юсуф Кимов, Гимназия „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 9 клас
  31. Ясен Иванов Георгиев – 11 клас, СУ „Й. Йовков“, гр. Тервел
  32. Ясмин Бакалова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 10 клас
  33. Ясмин Сурай Ахмед – 10 клас, СУ „Й. Йовков“ ,гр. Тервел
  34. Ясмин Хасан, ПГМ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 10 клас

 

Участници от Република Северна Македония

  1. Андреј Ефтимовски -СОУ”Методи Митевски – Брицо” гр.Делчево
  2. Андрияна Трайкова – СОУ “Йосип Броз Тито”,10 клас, гр.Битола
  3. Антониј Цонев -СОУ”Методи Митевски – Брицо” гр.Делчево
  4. Бакаловска Наде – СОУ “Ацо Русковски” гр. Берово
  5. Бојан Михаиловски -СОУ”Методи Митевски – Брицо” гр.Делчево
  6. Боян Клапоски-  СОУ “Наум Наумовски”, 12 клас, гр.Крушево
  7. Виктор Кръстески- СОУ “Наум Наумовски”, 12 клас,гр.Крушево
  8. Виктория Панова- СОУ “Наум Наумовски”, 10 клас, гр.Пробищип
  9. Глория Здравкова – СОУ “Наум Наумовски”, 10 клас, гр.Пробищип
  10. Горан Петрушев СОУ “Ацо Русковски” гр. Берово
  11. Ѓорѓи Сивевски- СОУ “Ацо Русковски” гр. Берово
  12. Димитар Георгиевски -СОУ”Методи Митевски – Брицо”гр. Делчево
  13. Доротея Грамосли -СОУ “Йосип Броз Тито”, 10 клас, гр.Битола
  14. Драган Йовчевски- СОУ “Наум Наумовски”, 9 клас, гр.Пробищип
  15. Елеонора Димковска- СОУ “Йосип Броз Тито”,10 клас, гр.Битола
  16. Ивана Чиплаковска- СОУ “Йосип Броз Тито”, 10 клас, гр. Битола
  17. Ивица Божиноски -СОУ “Наум Наумовски”, 12 клас, гр.Крушево
  18. Илина Илиева- СОУ “Йосип Броз Тито”, 10 клас, гр. Битола
  19. Јордан Папалиски -СОУ “Ацо Русковски” гр. Берово
  20. Ковачовски Петар -СОУ “Ацо Русковски” гр. Берово
  21. Кристијан Дамјанов-СОУ”Методи Митевски – Брицо” гр.Делчево
  22. Любомир Николов- СОУ “Наум Наумовски”,10 клас, гр.Пробищип
  23. Петар Кремчески- СОУ “Наум Наумовски”, 12 клас, гр. Крушево
  24. Стефан Димитровски -СОУ”Методи Митевски – Брицо” гр.Делчево
  25. Тале Трайкоски – СОУ “Наум Наумовски”, 12 клас, гр.Крушево
  26. Тамара Јосифовска- СОУ “Ацо Русковски” гр. Берово
  27. Филип Тренчевски -СОУ”Методи Митевски – Брицо” гр.Делчево

                             

Участници от Република Сърбия

  1. Александър Арсов- Гимназия Босилеград, 11 клас
  2. Мартин Стойов- Гимназия Босилеград, 11 клас
  3. Мая Рангелов- Гимназия Босилеград, 11 клас
  4. Анджела Трайков- Гимназия Босилеград ,11 клас
  5. Александра Димитров- Гимназия Босилеград, 11 клас

 

Участници от Република Украйна

  1. Александра Кострова – Деленско СОУ, Арцизки р-н, 11 клас
  2. Александра Чебан – Ровненско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  3. Александър Доломанжи – Петровско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  4. Анастасия Кисеолар – Ровненско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  5. Анна Стратулат – Евгеновско СОУ, Тарутински р-н, 11 клас
  6. Артур Солот – Българско неделно училище, гр. Бердянск, 11 клас
  7. Артьом Кула – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 9 клас
  8. Борис Георгиев – Зарянско СОУ, Саратски р-н, 10 клас
  9. Виктория Маленкова – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  10. Виталий Кисса – Българско неделно училище, гр. Бердянск, 10 клас
  11. Владлена Лозова – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  12. Даниил Димчев – Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  13. Дария Димова – Дмитровско СОУ, Татарбунарски р-н, 10 клас
  14. Дмитрий Минков – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 9 клас
  15. Домникия Тодорова – Криничненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  16. Евгения Николаева – Новотроянско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  17. Екатерина Кирмикчи – Городненско СОУ, Болградски р-н, 10 клас
  18. Елена Георгиева– Българско неделно училище, Одеса, 11 клас
  19. Елена Куралова – Деленско СОУ, Арцизки р-н, 11 клас
  20. Злата Демирова – Криничненско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  21. Иван Алексеев – Болградска гимназия ”Г.С. Раковски”, 9 клас
  22. Иван Чебан – Ровненско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  23. Илия Винник – Българско неделно училище, Одеса, 9 клас
  24. Ирина Минчева – Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 10 клас
  25. Ирина Шевченко – Българско неделно училище, Одеса, 9 клас
  26. Надежда Маслинкова – Петровско СОУ, Тарутински р-н, 11 клас
  27. Наталия Мандражи- Кулевчанско СОУ, Саратски р-н, 11 клас
  28. Наталия Петрова – Главанско СОУ, Арцизки р-н, 11 клас
  29. Оксана Евчева – Дмитровско СОУ, Татарбунарски р-н, 11 клас
  30. Оксана Тодорова – Новотроянско СОУ, Болградски р-н, 11 клас
  31. София Бугор – Виноградовско СОУ, Тарутински р-н, 10 клас
  32. Татяна Стойловская – Българско неделно училище, гр. Бердянск, 11 клас
  33. Юлия Буюкли – Городненско СОУ, Болградски р-н, 10 клас

 

Участници от Република Молдова

  1. Александр Серт – ТЛ ”Губогло” гр. Чадър-Лунга, 11 клас
  2. Александр Челак – ТЛ ”Им.Третяков” гр.Комрат, 9 клас
  3. Алина Кара – Гимназия, гр. Тараклия, 9 клас
  4. Анастасия Манаф – ТЛ ”Николай Михай” с.Чобалакчия, 10 клас
  5. Анастасия Пелтек- училище ”Атанас Стоев” с.Паркани, 11 клас
  6. Анастасия Станчева – ТЛ ”Гайдаржи”гр. Комрат, 11 клас
  7. Артем Дерменжи – ТЛ ”Васил Левски” гр.Кишинев, 10 клас
  8. Артем Лунгу – ТЛ ”Гайдаржи” гр. Комрат, 10 клас
  9. Василиса Чавдар- ТЛ ”Св. П. Хилендарски” с.Кортен, 9клас
  10. Виктория Кара – ТЛ ”И.Вазов” гр. Тараклия, 11 клас
  11. Диана Чавдар- ТЛ ”Св .П.Хилендарски” с. Кортен, 9 клас
  12. Дорина Бешляга – ТЛ ”М.Тузлов” с.Кирсово, 11 клас
  13. Екатерина Чебанова-Гимназия ”Кайраклия”, 9клас
  14. Елена Доломанжи -ТЛ Твардица, 12 клас
  15. Иван Драгнев – Гимназия с. Константиновка, 9клас
  16. Илия Трофимов – училище ”Атанас Стоев” с.Паркани, 11 клас
  17. Ирина Кристиогло – Гимназия ”М.Танасогло” с. Кирсово, 9 клас
  18. Ирина Раковчена- ТЛ ”Гайдаржи” гр. Комрат, 10 клас
  19. Кирил Ушанлы- ТЛ ”Васил Левски” гр.Кишинев, 10 клас
  20. Корина Нейкова – ТЛ ”Им.Третяков” гр.Комрат, 11 клас
  21. Ксения Буримечкова- Гимназия ”О.Панов”, 9клас
  22. Лариса Юровская- ТЛ ”И.Вазов” гр. Тараклия, 11 клас
  23. Лия Михай -ТЛ Твардица, 10 клас
  24. Михаил Пейков- ТЛ ”Губогло” гр. Чадър-Лунга, 11 клас
  25. Наталия Мутавчи- Гимназия, гр. Тараклия, 9 клас
  26. Наталья Златовчена- Гимназия ”М.Танасогло” с. Кирсово, 9 клас
  27. Нели Шикил – ТЛ ”М.Тузлов” с.Кирсово, 11 клас
  28. Олга Колар-ТЛ ”И. Вазов”гр.Тарклия, 12клас
  29. Полина Питропова- ТЛ Твардица, 12клас
  30. Сергей Калинков – ТЛ Твардица, 12 клас
  31. Татяна Миронова – ТЛ „Валя Пержей”, 10 клас
  32. Татяна Шумакова- Гимназия ”Кайраклия”, 9клас
  33. Эдуард Пани – ТЛ ”Николай Михай” с.Чобалакчия, 10 клас

   

Моля, потвърдете участие в срок до 18.03.2019г на ел. адрес: hatidje.djurina@bgmf.eu