Финалисти в конкурса за есе “България в ЕС- вдъхновение и/или дестинация за реализиране на новаторски идеи”


Финалисти в конкурса за есе “България в ЕС- вдъхновение и/или дестинация за реализиране на новаторски идеи”, класирани за участие в XIX Есенен семинар на Фондация Българска Памет на тема КУЛТУРНОТО МНОГООБРАЗИЕ – ИЗТОЧНИК НА НОВАТОРСКИ ИДЕИ” в рамките на проект “Силна национална идентичност – силна европейска идентичност”, който ще се проведе в периода 24 – 28 октомври, 2016г. гр. Варна

Моля, потвърдете участие в семинара до 16.10.2016 г. на email: hatidje.djurina@bgmf.eu

  1. Айсел Дъвкова – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, XI клас
  2. Аксения Чиканчи – с. Константиновка, район Каушани, Република Молдова
  3. Ала Кихай – гр. Кишинев, Република Молдова
  4. Албена Хаджиева – СОУ „Христо Ботев“, с. Вълкосел, X клас
  5. Александр Цинор – Българско неделно училище, X клас, гр. Одеса, Република Украйна
  6. Александра Сакали – Кубейско СОУ № 2, X клас, Болградски район, Република Украйна
  7. Александър Качаров – ПГ по АСГ „Арх. Камен Петков“, гр. Пловдив
  8. Алина Николова – Виноградненско СОУ, X клас, Болградски район, Република Украйна
  9. Алпай Мехмед – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тервел, XI клас
  10. Ангела Митровска – гр. Битоля, Република Македония
  11. Анджела Григоров – Гимназия Босилеград, XI клас, Република Сърбия
  12. Анджела Трайков – Гимназия Босилеград, IX клас, Република Сърбия
  13. Ани Канатова – СОУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, X клас
  14. Анифе Вейсал – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, X клас
  15. Анна Георгиев – Гимназия Босилеград, X клас, Република Сърбия
  16. Анна Киминчиджи – Деленско СОУ, XI клас, Арцизки район, Република Украйна
  17. Арина Радулова – с. Паркани, Република Молдова
  18. Арма Вълова – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тервел, XI клас
  19. Артемий Мандажи – гр. Тараклия, Република Молдова
  20. Ахмед Трампа – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, IX клас
  21. Беркин Адил – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тервел, X клас
  22. Валентин Заимов – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, X клас
  23. Валентина Шупак – гр. Тараклия, Република Молдова
  24. Валерия Богданова – Зарянско СОУ, X клас, Саратски район, Република Молдова
  25. Валерия Кара – Новотороянско СОУ, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  26. Васил Скурту – с. Московей, Република Молдова
  27. Василиса Мартинова – Арцизко СОУ, XI клас, Република Украйна
  28. Вероника Карамалак – гр. Тараклия, Република Молдова
  29. Виктор Буюкли – Кубейско СОУ № 2, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  30. Виктория Апостолова – с. Паркани, Република Молдова
  31. Владлена Лозова – Виноградовско СОУ, IX клас, Тарутински район, Република Украйна
  32. Гергана Лапчева – ПМГ „Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, XI клас
  33. Горан Печалев – гр. Битоля, Република Македония
  34. Дан Шарков – Петровско СОУ, X клас, Тарутински район, Република Украйна
  35. Даниела Маринова – Криничненско СОУ, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  36. Дарина Шошева – Евгеновско СОУ, X клас, Тарутински район, Република Украйна
  37. Денис Фуртуна – гр. Комрат, Република Молдова
  38. Джанер Башчобанов – СОУ „Христо Ботев“, с. Вълкосел
  39. Джемал Кунгьов – ПГМ „Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, X клас
  40. Диана Лилику – гр. Кагул, Република Молдова
  41. Диана Стоянова – Ровненско СОУ, X клас, Тарутински район, Република Украйна
  42. Дмитрий Голбан – Петровско СОУ, XI клас, Тарутински район, Република Украйна
  43. Дмитрий Каража – гр. Чадър- Лунга, Република Молдова
  44. Дмитрий Чикликчи – Зарянско СОУ, XI клас, Саратски район, Република Украйна
  45. Домникия Иванова – Городненско СОУ, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  46. Евгений Голиш – гр. Чадър- Лунга, Република Молдова
  47. Екатерина Баклажанская – гр. Тараклия, Република Молдова
  48. Екатерина Ганчева – Болградска гимназия “Г.С. Раковски”, XI клас, Република Украйна
  49. Екатерина Морарь – с. Чумай, район Тараклия, Република Молдова
  50. Елана Дундева -Главанско СОУ, X клас, Арцизки район, Република Украйна
  51. Елена Куруч – Виноградовско СОУ, IX клас, Тарутински район, Република Украйна
  52. Елена Мекушина – СУ „ Братя Петър и Иван Каназиреви“, гр. Разлог
  53. Елена Стоянова – Волненско СОУ, X клас, Тарутински район, Република Украйна
  54. Еляса Хасан – СОУ „Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, X клас
  55. Ема Григоров – Гимназия Босилеград, XI клас, Република Сърбия
  56. Зиновия Станчева – с. Кортен, район Тараклия, Република Молдова
  57. Ивайло Димитров – Гимназия Босилеград, XI клас, Република Сърбия
  58. Иван Вичев – Българско неделно училище, IX клас, гр. Одеса, Република Украйна
  59. Иван Кисев – Кулевчанско СОУ, X клас, Саратски район, Република Украйна
  60. Игор Гайдаржи – Дмитровско СОУ, XI клас, Татарбунарски район, Република Украйна
  61. Илие Тюфякчи – с. Кирсово, район Комрат, Република Молдова
  62. Илияна Тюфекчиева – СОУ „Христо Смирненски“, с. Кочан
  63. Ина Дерли – с. Константиновка, район Каушани, Република Молдова
  64. Инеса Куруджи – Кубейско СОУ № 1, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  65. Инна Деренджи – Ровненско СОУ, XI клас, Тарутински район, Република Украйна
  66. Инна Касабова – СУ „Димитър Благоев“, гр. Доспат
  67. Ирина Драгиева – с. Константиновка, район Каушани, Република Молдова
  68. Йелена Милевска – гр. Битоля, Република Македония
  69. Кимиле Робова – СОУ „Йордан Йовков“, с. Рибново
  70. Кирил Попов – Тарутинско СОУ, XI клас, Република Украйна
  71. Константин Кръстевски – гр. Битоля, Република Македония
  72. Кристина Караниколова – Деленско СОУ, XI клас, Арцизки район, Република Украйна
  73. Лилия Кривой – гр. Комрат, Република Молдова
  74. Маринела Костадинова – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тервел, X клас
  75. Мария Бабова – с. Кирсово, район Комрат, Република Молдова
  76. Мария Горбан – Городненско СОУ, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  77. Мария Камбур – Деленско СОУ, XI клас, Арцизки район, Република Украйна
  78. Мария Къса – Кубейско СОУ № 2, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  79. Мартин Лазаревски – гр. Битоля, Република Македония
  80. Мила Писова – Българско неделно училище, XI клас, гр. Одеса, Република Украйна
  81. Милан Стоянов – Гимназия Босилеград, XI клас, Република Сърбия
  82. Миляна Митов – Гимназия Босилеград, XI клас, Република Сърбия
  83. Михаил Главчев – с. Твърдица, район Тараклия, Република Молдова
  84. Михаил Панаетов – Кулевчанско СОУ, XI клас, Саратски район, Република Украйна
  85. Моника Петреска – гр. Битоля, Република Македония
  86. Надежда Турлак – Дмитровско СОУ, XI клас, Татарбунарски район, Република Украйна
  87. Наим Трампов – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, IX клас
  88. Наталия Бахчиванжи – с. Константиновка, район Каушани, Република Молдова
  89. Наталия Стоянова – с. Константиновка, район Каушани, Република Молдова
  90. Наталия Фердешли – с. Константиновка, район Каушани, Република Молдова
  91. Незифе Бозова – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, XI клас
  92. Нелина Илиева – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тервел, X клас
  93. Николай Карафизи – с. Твърдица, район Тараклия, Република Молдова
  94. Олга Банкова – с. Стояновка, район Кантемир, Република Молдова
  95. Рабие Мазгалджи – СОУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, IX клас
  96. Ралица Стоянова – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тервел, X клас
  97. Регина Влах – Виноградовско СОУ, IX клас, Тарутински район, Република Украйна
  98. Сара Велковска – гр. Битоля, Република Македония
  99. Сара Топевска – гр. Битоля, Република Македония
  100. Семен Гороз – Главанско СОУ, XI клас, Арцизки район, Република Украйна
  101. Степан Димов – Болградска гимназия “Г.С. Раковски”, X клас, Република Украйна
  102. Степан Касир – с. Московей, Република Молдова
  103. Стефан Бейковски – гр. Битоля, Република Македония
  104. Стефан Димитров – ЕГ “д-р Петър Берон” гр. Кюстендил, XI клас
  105. Тамара Богдановска – гр. Битоля, Република Македония
  106. Тамара Зарков – Гимназия Босилеград, XI клас, Република Сърбия
  107. Татяна Бэдэрэу – с. Валя-Пержей, район Тараклия, Република Молдова
  108. Татяна Дундева – Главанско СОУ, X клас, Арцизки район, Република Украйна
  109. Татяна Желяпова – гр. Кишинев, Република Молдова
  110. Татяна Желяскова – Криничненско СОУ, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  111. Татяна Манова – СОУ „Христо Смирненски“, с. Кочан
  112. Татяна Тодорова – Дмитровско СОУ, XI клас, Татарбунарски район, Република Украйна
  113. Фатиме Шахин – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, X клас
  114. Фатме Фета – ПМГ „Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, XII клас
  115. Фелиз Хаджиева – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица, X клас
  116. Филип Попов – гр. Битоля, Република Македония
  117. Фросина Симевска – гр. Битоля, Република Македония
  118. Христина Христова – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тервел, XI клас
  119. Цветелина Младенова – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, X клас
  120. Шайме Лишева – ПГМ „Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, X клас
  121. Юлия Бочковар – Городненско СОУ, X клас, Болградски район, Република Украйна
  122. Юлия Дерменжи – с. Кортен, район Тараклия, Република Молдова
  123. Юлия Живодер – Криничненско СОУ, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  124. Юлия Труфкина – Кубейско СОУ № 1, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  125. Юрий Константинов – Новотороянско СОУ, XI клас, Болградски район, Република Украйна
  126. Яна Дерменджи – Болградска гимназия “Г.С. Раковски”, XI клас, Република Украйна
  127. Ясмина Самарджовска – гр. Прилеп, Република Македония
Read previous post:
ПОКАНА За участие в конкурс за селекция на участници по проект 2016-1-BG01-KA105-023016

ПОКАНА   За участие в конкурс за селекция на участници по проект 2016-1-BG01-KA105-023016 „Изграждане на предприемаческа култура сред младите хора” Фондация Българска...

Close