Финалистите в конкурса за есе: “Моята представа за професиите на бъдещето”


Фондация Българска Памет, Република България в партньорство със Сдружение за Македонско- Българско приятелство, гр. Битоля, Република Македония (БЮРМ) и
сдружение „ГЛАС“ Босилеград,  Република Сърбия, изпълнява проект 2018-2-BG01-KA105-048128, „Повишаване нивото на заетост сред младите хора чрез развитие на дигитални умения“, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани”

Списък на финалистите в конкурса за есе:

 “Моята представа за професиите на бъдещето”, които ще вземат участие в петдневен младежки обмен от 10-14 декември 2018г. в гр. София.

Участници от Република България:

  1. Аделина Лавчиева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 11 клас
  2. Ахмед Горелски, ЧУ „ Дружба“, гр. София, 12 клас
  3. Атидже Кунгьова, ПГМ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 11 клас
  4. Авушка Лютова, УНСС, гр. София, сп. Право, 4 курс
  5. Ерика Метушева, СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 10 клас
  6. Гюлтена Читакова, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 11 клас
  7. Идриз Осман, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 11 клас
  8. Иман Вакльова, ПГ „ Никола Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  9. Ивана Мраценкова, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Белица, 10 клас
  10. Мелис Ибишева, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 10 клас
  11. Севин Бабучева, , СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 10 клас
  12. Мусалина Джалил, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 11 клас
  13. Нефизе Тупева, ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  14. Шаип Ловчали, СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 11 клас
  15. Алпай Мехмед, СУ „ Св. Климент Охридски“, гр. София, спец. Социология,1 курс
  16. Евелин Владимирова, ЮЗУ „ Неофит Рилски“, гр. Благоевград, спец МИО, 2 курс
  17. Вили Сатиев, ЮЗУ „ Неофит Рилски“, гр. Благоевград, спец. МИО, 2 курс
  18. Памела Ганова, ЮЗУ „ Неофит Рилски“, гр. Благоевград, спец. МИО, 2 курс

 

Участници от Република Македония

  1. Виктория Панова- гр. Пробищип
  2. Глория Здравкова- гр. Пробищип
  3. Ана Талевска- гр. Битоля
  4. Ангела Лекоска- гр.Битоля
  5. Моника Тасевска-гр. Битоля
  6. Мария Николоска- гр. Прилеп
  7. Симона Бошкова- гр. Прилеп
  8. Ратко Прешоски- гр.Крушево
  9. Михайло Коруноски- гр.Крушево
  10. Йована Качуяноска- гр.Крушево
  11. Драган Донку- гр. Крушево
  12. Елена Стойчевска- гр. Битоля
  13. Ангел Геотгиевски- гр. Битоля
  14. Стефан Алексовски- гр. Битоля
  15. Филип Душановски- гр.Пробищип
  16. Любомир Николов- гр. Пробищип
  17. Мария Филипова- гр.Крушево
  18. Мария Петроска- гр. Крушево
  19. Ирена Стойчевска- гр. Битоля

              

Участници от Република Сърбия:

  1. Александар Захариев – Босилеград
  2. Александра Димитров – Босилеград
  3. Александра Ристич – Босилеград
  4. Бояна Костов – Босилеград
  5. Бояна Костова – Босилеград
  6. Дарко Аначков– Босилеград
  7. Деян Величков – Босилеград
  8. Елена Печева – Босилеград
  9. Йован Йорданов – Босилеград
  10. Мартин Александров – Босилеград
  11. Мартина Георгиев – Босилеград
  12. Мая Рангелов – Босилеград
  13. Михайло Тодоров – Босилеград
  14. Небойша Андонов – Босилеград
  15. Ненад Петров – Босилеград
  16. Никола Александров – Босилеград
  17. Сандра Тодоров – Босилеград
  18. Славиша Ранджелов – Босилеград
  19. Стефан Дойчинов – Босилеград

 

Моля участниците от България да потвърдят участие в срок до 2 декември 2018 г. на ел. адрес: info@bgmf.eu.

 

Read previous post:
100 години от смъртта на Негово Високопреосвещенство Герасим Струмишки

Скъпи приятели, На 1 декември 2018 г. се навършват 100 години от смъртта на митрополит Герасим Струмишки.  Общителен и надарен...

Close