Списък на финалистите в конкурса за есе: „Толерантността и солидарността – средство за преодоляване на стереотипите сред младите”


3_bgmf_erasmus_center

 

Фондация Българска Памет, гр. София, Република България в партньорство със Сдружение за Македонско-Българско приятелство, гр. Битоля, Република Македония (БЮРМ) иОбщина на българите в АТО Гагаузия”, Република Молдова изпълняваме проект

2016-1-BG01-KA105-023018 „Толерантността и солидарността – средство за преодоляване на стереотипите сред младите”, финансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани”.

Списък на финалистите в конкурса за есе:

„Толерантността и солидарността – средство за преодоляване на стереотипите сред младите”, които ще вземат участие в седемдневен младежки обмен от 4-10 юли в гр. София.

 

Участници от България:

  1. Айлин Мусова- СОУ „Христо Ботев” с. Вълкосел, 10 клас
  2. Антонина Ускова – СОУ „Димитър Благоев” гр. Доспат, 11 клас
  3. Анита Дойкова – СОУ „Димитър Благоев”гр. Доспат, 10 клас
  4. Велина Парутева- СОУ „Димитър Благоев”гр.Доспат, 10 клас
  5. Елена Папалюгова- ПМГ „Яне Сандански” гр. Гоце Делчев, 11 клас
  6. Летве Бошнакова – СОУ „Йордан Йовков” с. Рибново, 10 клас
  7. Мустафа Барзев- СОУ „Христо Ботев” с. Вълкосел, 11 клас.
  8. Неше Имамова- СОУ „Св. Паисий Хилендарски”с. Абланица, 11 клас
  9. Нериман Топчиева- ПМГ „Яне Сандански” Гоце Делчев,11 клас
  10. Крис Зейнев- СОУ „Св. Паисий Хилендарски” с. Абланица, 9 клас
  11. Кевин Хаджиев- СОУ „Христо Ботев” с. Вълкосел, 10 клас
  12. Емине Дунгя- Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица, 11 клас
  13. Мустафа Бунцев – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Якоруда, 10 клас
  14. Ибрахим Кунгьов- ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда, 11 клас
  15. Джемал Кунгьов- ПГМ „ Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда, 9 клас
  16. Фатиме Колашова- СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Белица, 11 клас
  17. Шазие Сариева- НПГ „ Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев, 12 клас
  18. Шазие Ходжова- ПГИ „Иван Илиев“ гр. Благоевград, 9 клас
  19. Рахим Арнаудов- ОУ „Христо Ботев“ с. Долно Дряново
  20. Атанас Стоев- ОУ „ Никола Вапцаров“ с. Црънча

 

Участници от Македония:

  1. Зоран Сарафиловски – гр. Кичево, Република Македония
  2. Сара Костовска – гр. Прилеп, Република Македония
  3. Ана Кръстевска – гр. Битоля, Република Македония
  4. Милена Николоска – гр. Прилеп, Република Македония
  5. Андрей Лозановски – гр. Битоля, Република Македония
  6. Диана Баджовска – гр. Битоля, Република Македония
  7. Кристиян Петровски – гр. Битоля, Република Македония
  8. Кристина Коларовска – гр. Битоля, Република Македония
  9. Ангела Петрушевска – гр. Прилеп, Република Македония
  10. Павле Ночески – гр. Кичево, Република Македония
  11. Рената Поповска – гр.Битоля, Република Македония
  12. Филип Георгиевски – гр. Битоля, Република Македония
  13. Християн Стояновски – гр. Кичево, Република Македония
  14. Симеон Арсов – гр. Кочани, Република Македония
  15. Мартин Фидановски – гр. Битоля, Република Македония
  16. Александар Ристевски – гр. Битоля, Република Македония
  17. Александар Дамчески – гр.Битоля, Република Македония
  18. Мария Илиева – гр. Битоля, Република Македония
  19. Златка Димовска – гр. Битоля, Република Македония
  20. Маринела Петреска – гр. Битоля, Република Македония

 

Участници от Молдова:

  1. Лилия Кривой- гр. Комрат, Република Молдова
  2. Полина Холобок- гр. Чадър Лунга, Република Молдова
  3. Виктория Апостолова- с. Паркани, Република Молдова
  4. Андрей Велвич- с. Паркани, Република Молдова
  5. Иван Чимили-с. Паркани, Република Молдова
  6. Арина Радулова- с. Паркани, Република Молдова
  7. Олга Петрова- с. Валя –Пержей, Република Молдова
  8. Виктория Тодорова- с. Валя –Пержей, Република Молдова
  9. Елена Паничерская- гр. Тараклия, Република Молдова
  10. Наталия Мелинте- гр. Тараклия, Република Молдова
  11. Ина Серт- с. Московей, Република Молдова
  12. Елена Барон- с. Московей, Република Молдова
  13. Ирина Тарновская- с. Московей, Република Молдова
  14. Дария Панайотова- гр. Чадър Лунга, Република Молдова
  15. Наталия Чебан- гр. Чадър Лунга, Република Молдова
  16. Регина Зайкова- с. Кирсово, Република Молдова
  17. Агафия Никифорцева- гр. Кишинев, Република Молдова
  18. Лилия Бойкова- с. Кирсово, Република Молдова
  19. Тамара Кассир- с. Московей, Република Молдова
  20. Татяна Раковчена- гр. Комрат, Република Молдова
Read previous post:
“Да се завърнеш у дома” 1-ва част, 2016

Май, 2016 г., в района на Югозападна България. Тази година в срещите на Фондация Българска Памет с младежи от средните...

Close