Списък на финалистите в конкурса за есе за участие в тридневен семинар в Благоевград 26-28 февруари 2016г.


Фондация Българска Памет, гр. София, Република България, изпълнява проект “Комуникация за Ориентиране на Младите в Политиките за Активно Стартиране – КОМПАС(2015-2-BG01-KA347-014475), финансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 3 „Подкрепа за реформиране на политиките“.

Списък на финалистите в конкурса за есе:

„5 идеи за моето развитие и развитието на моето населено място”, които ще вземат участие в тридневен семинар в Благоевград  26-28 февруари 2016г.

 

Класираните трябва да потвърдят участие на info@bgmf.eu

 

  1. Абибе Арнауд- XI клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“с. Сатовча
  2. Авушка Бикова- XI клас, ПГ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  3. Авушка Вакльова- XII клас, ПГ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  4. Аделина Манова- XI клас, СОУ „Св. Климент Охридски” с. Слащен
  5. Адиле Шабу- XI клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Брезница
  6. Адрияна Амушева- X клас, СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  7. Айлин Кокударева – IX клас, СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  8. Айлин Моллова – X клас, СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  9. Айлин Мусова- СОУ „ Христо Ботев“ с. Вълкосел
  10. Айлин Петреликова- ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  11. Айрин Барутева- IX клас, СОУ “Св. Паисий Хилендарски” с. Абланица
  12. Айше Джалил- XI клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Якоруда
  13. Айше Кунгю- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  14. Айше Кимова- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  15. Айше Куньова- X клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  16. Айше Молла – XI клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр.Якоруда
  17. Албертина Шамова- XII клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  18. Александър Джамбазов- НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  19. Али Мустафа – XII клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  20. Али Мисанков- XII клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  21. Алин Вакльов- IX клас,  Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  22. Алина Жульова- X клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Белица
  23. Ани Канатова- IX клас, СОУ“ Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  24. Анифе Камберова- XI клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  25. Анифе Кехаьова- X клас, СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  26. Анифе Табакова- XII клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  27. Арифе Исмаил- X клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  28. Атидже Шаранска- X клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  29. Атидже Шишкова – IX клас, СОУ “Св. Паисий Хилендарски ” с. Абланица
  30. Ахмед Манзурски- X клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  31. Ахмед Бъсков- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“, гр. Белица
  32. Благовестка Кръстева-XII клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  33. Вайде Ишанина- XII клас, СОУ „ Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Якоруда
  34. Вайде Юрук- XI клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Белица
  35. Вайде Бикова- XI клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  36. Вайде Камберова- XII клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  37. Валентин Кацаров- XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  38. Ваня Самокишева- XII клас,ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  39. Венета Хаджиева- XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“с. Сатовча
  40. Вилдан Конедарева- XII клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  41. Виолета Милева- XI клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  42. Габриела Айролова- XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  43. Гергана Лапчева- XI клас, ПМГ „Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев
  44. Гергина Мадолева- XI клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Белица
  45. Гюлизара Шериф-  X клас, СОУ ” Св. Паисий Хилендарски” с. Абланица
  46. Гюлтен  Барут – XII клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  47. Даяна Доспатлиева- X клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  48. Дениз Влайков- XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  49. Джемал Манзурски- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  50. Джени Ахмед- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  51. Дунка Еланчева- XI клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  52. Еднан Метушев- XI клас, СОУ „Паисий Хилендарски“с. Абланица
  53. Екатерина Стаматова- IX клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  54. Екатерина Михайлова- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  55. Елена Папалюгова- XI клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  56. Ели Карагьозова- XI клас, СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  57. Еляса Хасан- IX  клас, СОУ „Св. Паисий Хилендарски“  с. Абланица
  58. Емел Шинде-X клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Якоруда
  59. Емел Мехмедова- XI клас, СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  60. Емел Чаушева- XI клас , СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  61. Емине Дунгя- IX клас,Гимназия „Никола  Вапцаров“ гр.Белица
  62. Емине Кълвичева- X клас, СОУ „Христо Ботев“с. Вълкосел
  63. Емине Юрукова- ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  64. Ергюн Гурбев- IX клас, СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  65. Естел Алендарова- X клас, СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  66. Естел Узунова- IX клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  67. Зелиха Еручка- XI клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  68. Зоя Джилджова- СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  69. Ибраим Сопов- X клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  70. Ибрахим Хаджиемин-  СОУ,,Христо Ботев” с. Вълкосел
  71. Ибрахим Мангов- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  72. Ивана Тилева- XI клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  73. Ивана Малинова – IX клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  74. Ивана Милева- XI клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  75. Ивет Бялева- XI клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  76. Илдъз Шишкарева- СОУ „Св. Паисий Хилендарски“  с. Абланица
  77. Инцафка Гърбева- X клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  78. Йоан Бойчев- IX клас, НПГ„Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  79. Ирен Гърбева- XI клас СОУ „Паисий Хилендарски“, с. Абланица
  80. Ирен Хавальова- XII клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  81. Ирен Чакърова – СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  82. Исмаил Дурльов- XI клас, ПГМ „Петко Р. Славейков“ гр. Якоруда
  83. Каролина Еледжикова- IX клас , СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  84. Кевин Хаджиев- X клас, СОУ,,Христо Ботев” с. Вълкосел
  85. Кери Пламенова Газиева- XII клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  86. Къдрие Авдик- XII клас, СОУ „ Йордан Йовков“ с. Рибново
  87. Лина Хаджиева- X клас, СОУ „Св. Климент Охридски” с. Слащен
  88. Луиза Метушева- СОУ „Паисий Хилендарски“, с. Абланица
  89. Магбуле Ушева- XII клас , СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  90. Малин Хаджиев- XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  91. Мария Пръчкова – IX клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  92. Мартин Мандев- XI клас, СОУ „Христо Смирненски“ с. Кочан
  93. Мейче Бабучева- СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  94. Мелда Адем Ибиш- X клас, СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  95. Мелина Башова- X клас, СОУ „Св. Климент Охридски“, с. Слащен
  96. Мехмед Бичков- XII клас, СОУ „ Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Белица
  97. Мехмед Кичук- XI клас, СОУ „ Христо Ботев“ с. Вълкосел
  98. Микаела Моллова- IX клас, СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  99. Михаил Мулячки- XI клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  100. Младен Тачев- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  101. Моника Йорданова- XII клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  102. Мохаммед Хюсейн- XII клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  103. Муса Аянски – XI клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  104. Муса Барабун- XI клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Белица
  105. Муса Дунгьов- XI клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  106. Мустафа Ахмедали- XII клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  107. Мустафа Барзев- СОУ „Христо Ботев“ с. Вълкосел
  108. Мустафа Мизур- XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Белица
  109. Мустафа Мисанков- XII клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  110. Наджие Вакльова- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  111. Надя Патинова- XI клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  112. Найле Авалева-XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“с. Сатовча
  113. Найле Комарова- X клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  114. Найме Моллова- IX клас, СОУ „Св. Паисий Хилендарски“  с. Абланица
  115. Найме Хадживезула- СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Якоруда
  116. Нанси Узунова- XI клас, СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  117. Невсе Сирак- X клас, СОУ „Йордан Йовков“ с. Рибново
  118. Неджибе Реджепова- X клас, СОУ „ Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Белица
  119. Нелина Шишкова- XI клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  120. Нери Гегова- X клас, СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  121. Нериман Вакльова- XI клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  122. Нериман Топчиева- XI клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  123. Неше Имамова- XI клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  124. Никол Мешенлиева- XI клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  125. Николина Манова- IX клас, СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  126. Петя Тункова-IX клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  127. Радостина Тахирова- XII клас, СОУ „Христо Смирненски“ с. Кочан
  128. Радостина Тупарова- XII клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  129. Рашиде Геройска – XII клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  130. Ремизе Пуленова- СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  131. Решиде Дунгьова- XI клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  132. Ричард Замфиров- XI клас, СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  133. Рукие Кунгьова- XI клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  134. Рукие Тачева- Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  135. Румен Карасмилов- XII клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  136. Сабие Пергьова- XI клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  137. Сабри Камберов- XII клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  138. Сайде Дрангова- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  139. Сайде Макьова- XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Якоруда
  140. Севджан Атип- СОУ „Паисий Хилендарски“, с. Абланица
  141. Селвер Калвун-XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  142. Сибел Башова-IX клас, СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  143. Сибел Меизинева – X клас,  СОУ „Св. Паисий Хилендарски“  с. Абланица
  144. Силвет Пуленова- X клас, СОУ „Св. Климент Охридски“ с. Слащен
  145. Сузан Чакърова-XI клас, СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  146. Таркан Халваджиев- XI клас, СОУ „Христо Ботев“ с. Вълкосел
  147. Фабияна Реванска- Гимназия „Никола Вапцаров“гр. Белица
  148. Фатиме Коренарска-X клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр.Белица
  149. Фатиме Рогльова- IX клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица
  150. Фатиме Халил Али- XI клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  151. Фатма Абди – XI клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  152. Фатма Табанли- XII клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  153. Фатме Капсъзова- XII клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“с. Сатовча
  154. Фатме Уланова- СОУ „ Йордан Йовков“ с. Рибново
  155. Фатме Фета-XI клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  156. Фериска Капитанова- IX клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  157. Филдез Табанли- X клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  158. Хабибе Сунай- XII клас, ГИ „Иван Илиев“ гр. Благоевград
  159. Хава Манзурска- XI клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  160. Хава Реджеп – X клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  161. Ханифе Караюсейн- X клас, ПМГ „Яне Сандански“ гр. Гоце Делчев
  162. Хюсеин Барабунов- „ПГ по транспорт“  гр. Разлог
  163. Хюсейн Мисанков- СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Белица
  164. Цветелина Младенова- IX клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Сатовча
  165. Шайме Лишева- IX клас, ПГМ „Петко Славейков“ гр. Якоруда
  166. Юлияна Душева- IX клас, НПГ „Димитър Талев“ гр. Гоце Делчев
  167. Юслен Бекташ- СОУ „Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  168. Юсуф Саймин- XI клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Якоруда
  169. Ясмин Гегова- СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Абланица
  170. Яхя Яхя- XII клас, Гимназия „Никола Вапцаров“ гр. Белица

 

Read previous post:
Милен Врабевски: Каузата ми е „България: едно по-добро място за живеене“

Мирослава Цанева за delo.bg Д-р Милен Врабевски е възпитаник на Английската гимназия и на Медицинския университет в родния си град...

Close