Финалисти в конкурса за есе на тема: „Моята визия за професиите на бъдещето”


Финалисти в конкурса за есе „Моята визия за професии на бъдещето”, класирани за участие в тридневен семинар в рамките на проект „Младите хора – новата вълна предприемачи на 21-ви век“, финансиран по Национална програма за младежта (2016 – 2020), Министерство на младежта и спорта.

Събитието ще се проведе в периода 15-17 ноември 2017г в хотел „Акорд“, гр. София

 

 

 

 

  1. Айсел Хаджийска, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“,гр. Якоруда, 11 клас
  2. Айше Робова, СУ „ Йордан Йовков“, с. Рибново, 11 клас
  3. Албена Хаджиева, СУ „Христо Ботев“, с. Вълкосел , 11 клас
  4. Алиме Джемадан, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Брезница, 12 клас
  5. Ахмед Горелски, ЧСУ „ Дружба“, 11 клас
  6. Васимира Бамбова, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“,гр. Якоруда, 11 клас
  7. Джанер Башчобанов, СУ „Христо Ботев“, с. Вълкосел , 11 клас
  8. Джейляна Вранчева, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  9. Джемал Хатип, СУ „ Йордан Йовков“, с. Рибново, 12 клас
  10. Джени Ахмед, Гимназия „ Никола Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  11. Елена Джолева, СУ „ Братя Каназиреви“, гр. Разлог, 12 клас
  12. Емел Капанак, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Брезница, 12 клас
  13. Емине Дунгьова,ПГ „ Никола Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  14. Емине Мустафа, ПГМ „ Петко Р. Славейков“, гр. Якоруда, 11 клас
  15. Инцафка Гърбева, СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 12 клас
  16. Летве Бошнакова, СУ „ Йордан Йовков“, с. Рибново, 12 клас
  17. Лилия Леткова, СУ „Христо Ботев“, с. Вълкосел , 11 клас
  18. Лютвие Славкова, ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 11 клас
  19. Найме Моллова, СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 11 клас
  20. Николина Пенчова, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“,гр. Белица, 11 клас
  21. Реджи Шарански СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“,гр. Якоруда, 12 клас
  22. Рени Валериева, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“,с. Сатовча , 11 клас
  23. Садбера Коренарска, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“,гр. Якоруда, 11 клас
  24. Сайде Дрангова, ПГ „ Никола Вапцаров“, гр. Белица, 11 клас
  25. Севджан Атип, СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 11 клас
  26. Сениха Змиярова, СУ „ Св. Климент Охридски“, с. Слащен, 12 клас
  27. Симона Будева, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“,с. Сатовча , 11 клас
  28. Фатме Шахин, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“,гр. Якоруда, 11 клас
  29. Фелиз Хаджиева, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“,гр. Белица, 11 клас
  30. Цветелина Младенова, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Сатовча , 11 клас

 

Моля, класираните да потвърдят участието си на имейл- info@bgmf.eu  в срок  до 05.11.2017 г.

Проектът се изпълнява с финансовата подкрепа на Национална програма за младежта (2016-2020), Министерство на младежта и спорта

Read previous post:
100 деца от българската историческа диаспора посетиха Европейския парламент в Брюксел

За 9-та поредна година Фондация „Българска памет“ и д-р Милен Врабевски изпратиха 100 младежи от българската историческа диаспора на посещение...

Close